Reklama
smartfon HAMMER Blade 3 HAMMER Watch
źródło: mPTech

HAMMER Watch debiutuje na polskim rynku. Można go dostać w prezencie, ale nie za darmo

Marka HAMMER do tej pory wprowadzała na rynek wyłącznie pancerne telefony komórkowe i smartfony, ale postanowiła wyłamać się z tego schematu i właśnie poinformowała o premierze pierwszego smartwatcha. HAMMER Watch, bo o nim mowa, można dostać w prezencie, ale oczywiście nie za darmo.

Reklama

Marka HAMMER znana jest z wprowadzania na rynek wyjątkowo odpornych na warunki atmosferyczne i uszkodzenia urządzeń, i nie inaczej jest w przypadku smartwatcha HAMMER Watch – w końcu przynależność do oferty tego producenta zobowiązuje.

HAMMER Watch – pierwszy smartwatch marki HAMMER. Czym się wyróżnia?

mPTech podkreśla, że jest to kolejny produkt, który został zaprojektowany w Polsce przez międzynarodowy zespół. Obręcz, otaczająca okrągły ekran, jest wykonana z metalu, a cała obudowa z „solidnego tworzywa” jest pyło- i wodoszczelna, co potwierdza certyfikat IP68. Jednocześnie wyświetlacz przed uszkodzeniami dodatkowo chronią gumowe bumpery.

HAMMER Watch smartwatch
źródło: mPTech

mPTech podaje, że (kolorowy i dotykowy) ekran w HAMMER Watch ma przekątną 1,3 cala i wyróżnia się „dużym kontrastem”. Użytkownicy dostaną też na start trzy tarcze do wyboru, ale kolejne można wgrać do niego za pomocą dedykowanej aplikacji.

Smartwatch oferuje również pulsometr z możliwością stałego pomiaru tętna oraz pulsykometr (pomiar nasycenia krwi tlenem), a także GPS (można podejrzeć trasę treningu na mapie). Do tego jest też funkcja monitorowania aktywności fizycznej w ośmiu różnych dyscyplinach.

HAMMER Watch smartwatch
źródło: mPTech

HAMMER Watch dodatkowo oferuje również prognozę pogody i funkcję wywołania za jego pośrednictwem spustu migawki w aparacie w sparowanym smartfonie. Bateria o pojemności 440 mAh ma zapewnić do 10 dni normalnego użytkowania lub do 10 godzin w trybie treningu (GPS + pomiar tętna).

Smartwatch naturalnie zapewnia też przekazywanie informacji o przychodzących połączeniach i SMS-ach na sparowany smartfon. Można go połączyć zarówno z urządzeniami z Androidem, jak i iOS.

HAMMER Watch debiutuje na polskim rynku. Można go dostać w prezencie, ale nie za darmo

Regularna cena smartwatcha została ustalona w Polsce na 349 złotych (w zestawie znajduje się drugi, dodatkowy pasek), ale początkowo będzie go można dostać wyłącznie jako prezent przy zakupie smartfona HAMMER Blade 3 za 1499 złotych.

smartfon HAMMER Blade 3 HAMMER Watch
źródło: mPTech

Oferta jest dostępna wyłącznie w oficjalnym sklepie internetowym firmy mPTech. Producent nie podaje jednak informacji, do kiedy potrwa ta promocja – podaje jedynie, że „warto się pospieszyć”.

HAMMER Watch ma się pojawić w regularnej sprzedaży „niebawem”.