Xiaomi nie zwalnia tempa i przedstawia kolejny smartwatch dla dzieci – Mi Bunny Watch 3 | Tabletowo.pl

Xiaomi nie zwalnia tempa i przedstawia kolejny smartwatch dla dzieci – Mi Bunny Watch 3

Dołącz do dyskusji 0

Chińskie Apple ma bardzo bogate portfolio. Znajdziemy w nim m.in. smartfony, kamerki sportowe, wagi, a nawet lodówki! Istnieje również oferta dla najmłodszych, w której znajduje się smart zegarek. Właśnie doczekał się on następcy – Xiaomi Mi Bunny Watch 3.

Smartwatch utrzymuje stylistykę swoich poprzedników. Wygląda dość dziecięco i jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: różowej oraz niebieskiej.

Jak się zapewne domyślacie, w takim produkcie specyfikacja nie będzie topowa. Znajdziemy w nim wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 320×360 pikseli. Ma on przekątną 1,41 cala, a całość została pokryta zakrzywionym szkłem 2.5D Gorilla Glass trzeciej generacji.

Mi Bunny Watch 3 został wyposażony także w aparat o rozdzielczości 2 Mpix, który rejestruje obraz w jakości HD. Dzięki asystentowi, zegarek potrafi po wykonaniu zdjęcia zidentyfikować obiekt – np. roślinę – i wyświetlić jego dokładną nazwę. Xiaomi nie podało pojemności akumulatora, lecz zmagazynowany w nim zapas energii ma wystarczyć na 30 godzin użytkowania. Bateria ma się ładować do pełna w ciągu 50 minut.

fot. Xiaomi

Smartwatch obsługuje łączność GPS oraz LTE, a do tego istnieje dedykowana aplikacja, za pomocą której można w łatwy sposób „śledzić dziecko”. Urządzenie jest lekkie i waży jedyne 51 gramów. Pod względem wymiarów nie zachwyca, ponieważ szerokość koperty to 43 mm, a grubość 15 mm, z kolei długość paska wynosi 240 mm.

Jeżeli zastanawiacie się, co się stanie w momencie, w którym Wasza pociecha zamoczy zegarek, to nie musicie się martwić. Producent o tym pomyślał i zapewnił liczne zabezpieczenia przed wodą, sygnalizowane standardem IPX7. Pasek również został przemyślany, bowiem został wykonany z materiału, który jest przystosowany do kontaktu z żywnością, a do tego nie powinien podrażniać skóry.

fot. Xiaomi

Przechodząc do ceny – w Państwie Środka została ustalona na 599 juanów, czyli w granicach 325 złotych. Oczywiście, jeżeli urządzenie trafi na rynek europejski, cena powiększy się o dodatkowe podatki. Wydaje mi się jednak, że nadal pozostanie atrakcyjna.

Źródło: GSMArena, GizmoChina 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona