Współpraca Huawei i Porsche trwa w najlepsze - oto jej najnowszy owoc, Huawei Mate 20 RS | Tabletowo.pl

Współpraca Huawei i Porsche trwa w najlepsze – oto jej najnowszy owoc, Huawei Mate 20 RS

Dołącz do dyskusji 0

Huawei i Porsche nawiązali współpracę w 2016 roku, a pierwszym smartfonem z dopiskiem „Porsche Design” był Mate 9 Porsche Design. Od tamtej pory na rynek trafiły w sumie trzy modele z tej serii, a dziś dołączył do nich czwarty: Huawei Mate 20 RS.

Cechą wyróżniającą ten smartfon jest jego design, a konkretniej wygląd jego plecków. Pośrodku panelu tylnego biegnie tafla szkła, natomiast po jego obu bokach paski prawdziwej skóry. Producenci stworzyli dwie wersje kolorystyczne: czarną i czerwoną. Co warto zauważyć, w Huawei Mate 20 RS moduł potrójnego aparatu nie wystaje ponad powierzchnię obudowy, jak ma to miejsce w pierwowzorze, tj. Mate 20 Pro.

Huawei Mate 20 RS Porsche Design

Huawei Mate 20 RS będzie dostępny na rynku w dwóch konfiguracjach: 8 GB RAM + 256 GB pamięci wbudowanej i 8 GB RAM + 512 GB przestrzeni na pliki użytkownika. W pudełku wraz ze smartfonem znajdzie się dedykowane etui (z okienkiem) z prawdziwej skóry w takim samym kolorze, co urządzenie oraz superszybka ładowarka 40 W, pozwalająca naładować akumulator do 70% w zaledwie 30 minut.

Huawei Mate 20 RS Porsche Design

Cenę Huawei Mate 20 RS z 8 GB RAM i 256 GB pamięcią wewnętrzną ustalono na 1695 euro, natomiast konfiguracji 8 GB/512 GB na 2095 euro. Są one więc dokładnie takie same, jak w przypadku Huawei Mate RS, aczkolwiek tamten smartfon oferował w standardzie 6 GB RAM, a nie 8 GB.

Polecamy również:

Huawei Mate 20 Pro – ultraszeroki kąt w aparacie, indukcyjne ładowanie, czytnik w (zakrzywionym) ekranie i wiele więcej. Pierwsze wrażenia

Źródło: Huawei

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona