słuchawki nauszne ADATA EMIX H30 SE (fot. ADATA)

ADATA zaprezentowała nowe słuchawki nauszne dla graczy marki XPG obsługujące wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1

ADATA regularnie wprowadza na rynek nowy sprzęt. Spora jego część powstaje z myślą o graczach i nie inaczej jest w tym przypadku, bowiem słuchawki nauszne marki XPG kierowane są właśnie do tej grupy klientów. Ich zaletą jest m.in. obsługa wirtualnego dźwięku przestrzennego w formacie 7.1.

Słuchawki nauszne ADATA XPG EMIX H20

Jest to całkowicie nowy model w ofercie marki. Wyposażono go w przetworniki o średnicy 50 mm, a do tego również regulowany mikrofon kierunkowy oraz przewód z oplotem o długości 220 cm zakończony złączem USB.

Reklama

Na pierwszy rzut oka może tego nie widać, ale słuchawki nauszne ADATA XPG EMIX H20 wyposażono także w system podświetlenia RGB LED, co na pewno spodoba się graczom. Model ten obsługuje też technologię wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 – nie ma potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania.

Słuchawki nauszne ADATA XPG EMIX H20 są kompatybilne z komputerami i laptopami, pracującymi pod kontrolą Windows 10, Windows 8 i Windows 7.

Słuchawki nauszne ADATA XPG EMIX H30 SE

Ten model to natomiast ulepszona wersja pierwszych słuchawek nausznych marki XPG, którą wyposażono w przeprojektowane pady, wykonane z oddychającej pianki zapamiętującej kształt oraz bardziej wytrzymały aluminiowy pałąk. Dzięki takiej konstrukcji słuchawki nauszne ADATA XPG EMIX H30 SE lepiej przylegają do głowy i skuteczniej izolują dźwięki z otoczenia.

Słuchawki nauszne ADATA XPG EMIX H30 SE wyposażono w przetworniki o średnicy 53 mm, odłączany mikrofon oraz wzmocniony przewód z materiałowym oplotem i pozłacanymi końcówkami wtyków. Model ten w połączeniu ze wzmacniaczem XPG SOLOX F30 obsługuje technologię wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1, a do tego oferuje cztery tryby pracy: Gra, Film, Muzyka i Głos.

Ceny, dostępność

Producent na razie nie zdradził, kiedy nowe słuchawki nauszne marki XPG trafią do sprzedaży (poinformował jedynie, że „wkrótce”) i ile będą kosztować. Urządzenia oczywiście zostaną objęte dwuletnią gwarancją.

Źródło: informacja prasowa