ADATA zaprezentowała nowe słuchawki nauszne dla graczy marki XPG obsługujące wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 | Tabletowo.pl

ADATA zaprezentowała nowe słuchawki nauszne dla graczy marki XPG obsługujące wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1

Dołącz do dyskusji 0

ADATA regularnie wprowadza na rynek nowy sprzęt. Spora jego część powstaje z myślą o graczach i nie inaczej jest w tym przypadku, bowiem słuchawki nauszne marki XPG kierowane są właśnie do tej grupy klientów. Ich zaletą jest m.in. obsługa wirtualnego dźwięku przestrzennego w formacie 7.1.

Słuchawki nauszne ADATA XPG EMIX H20

Jest to całkowicie nowy model w ofercie marki. Wyposażono go w przetworniki o średnicy 50 mm, a do tego również regulowany mikrofon kierunkowy oraz przewód z oplotem o długości 220 cm zakończony złączem USB.

Na pierwszy rzut oka może tego nie widać, ale słuchawki nauszne ADATA XPG EMIX H20 wyposażono także w system podświetlenia RGB LED, co na pewno spodoba się graczom. Model ten obsługuje też technologię wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 – nie ma potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania.

Słuchawki nauszne ADATA XPG EMIX H20 są kompatybilne z komputerami i laptopami, pracującymi pod kontrolą Windows 10, Windows 8 i Windows 7.

Słuchawki nauszne ADATA XPG EMIX H30 SE

Ten model to natomiast ulepszona wersja pierwszych słuchawek nausznych marki XPG, którą wyposażono w przeprojektowane pady, wykonane z oddychającej pianki zapamiętującej kształt oraz bardziej wytrzymały aluminiowy pałąk. Dzięki takiej konstrukcji słuchawki nauszne ADATA XPG EMIX H30 SE lepiej przylegają do głowy i skuteczniej izolują dźwięki z otoczenia.

Słuchawki nauszne ADATA XPG EMIX H30 SE wyposażono w przetworniki o średnicy 53 mm, odłączany mikrofon oraz wzmocniony przewód z materiałowym oplotem i pozłacanymi końcówkami wtyków. Model ten w połączeniu ze wzmacniaczem XPG SOLOX F30 obsługuje technologię wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1, a do tego oferuje cztery tryby pracy: Gra, Film, Muzyka i Głos.

Ceny, dostępność

Producent na razie nie zdradził, kiedy nowe słuchawki nauszne marki XPG trafią do sprzedaży (poinformował jedynie, że „wkrótce”) i ile będą kosztować. Urządzenia oczywiście zostaną objęte dwuletnią gwarancją.

Źródło: informacja prasowa

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona