Jabra Elite Active 65t to całkowicie bezprzewodowe słuchawki z hybrydową Aktywną Redukcją Szumów | Tabletowo.pl

Jabra Elite Active 65t to całkowicie bezprzewodowe słuchawki z hybrydową Aktywną Redukcją Szumów

Dołącz do dyskusji 0

Słuchawkami bezprzewodowymi zwykliśmy nazywać każdy zestaw, pozbawiony 3,5 mm jacka. W tytule celowo więc użyłem określenia „całkowicie” (producent również to robi), ponieważ Jabra Elite Active 65t nie są połączone ze sobą żadnym kablem. Model ten skierowany jest do nieco bardziej wymagających użytkowników, bowiem oferuje m.in. hybrydową Aktywną Redukcję Szumów (ANC), oraz takich, którzy preferują aktywny tryb życia.

Dzięki dedykowanej aplikacji Jabra Sound+ użytkownik może m.in. personalizować dźwięk do swoich aktualnych potrzeb, a także sprawdzić stan naładowania słuchawek i kontrolować poziom separacji dźwięków z otoczenia. Urządzenie (a właściwie to dwa) oferują bowiem również hybrydową Aktywną Redukcję Szumów (ANC – Active Noise Cancellation).

Użytkownik nie musi też zdejmować słuchawki z ucha, jeśli zechce posłuchać, co się wokół niego dzieje – wystarczy, że naciśnie dedykowany przycisk na jej obudowie i gotowe. Producent przygotował także tzw. „momenty”, czyli wstępnie określone ustawienia adekwatne do różnych sytuacji. Nie zabrakło również możliwości przeprowadzania rozmów głosowych.

słuchawki bezprzewodowe Jabra Elite Active 65t (fot. Jabra)

Właściciele Jabra Elite Active 65t będą mogli korzystać również z pomocy wirtualnych asystentów od Google (Asystent Google), Apple (Siri) i Amazon (Alexa), aczkolwiek po polsku najprędzej pogadają sobie tylko z tym pierwszym. Jeśli jednak dla kogoś to nie problem, może komunikować się z pomocnikiem w innym języku, na przykład angielskim (wówczas konieczna  jest zmiana języka także w smartfonie).

Łączność w Jabra Elite Active 65t zapewnia Bluetooth 5.0. Według deklaracji producenta, słuchawki na pojedynczym ładowaniu będą pracować do 5 godzin, chociaż czas ten można wydłużyć nawet do piętnastu za pomocą dołączanej w zestawie stacji dokującej, pełniącej rolę ładowarki. Obudowa tego modelu spełnia także wymagania standardu pyło- i wodoszczelności IP56, a do tego Jabra daje dwuletnią gwarancję na uszkodzenia, wywołane przez pot i pył (wymagana jest jednak rejestracja we wspomnianej już aplikacji Jabra Sound+).

Jabra Elite Active 65t dostępne będą w sprzedaży w sklepie internetowym Media Expert i wybranych sklepach stacjonarnych tej sieci od najbliższego poniedziałku, 30 lipca 2018 rokuSugerowaną cenę tych słuchawek ustalono na 749 złotych.

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona