Premiera Samsunga Galaxy S6 2 marca na MWC 2015? 17

Premiera Samsunga Galaxy S6 2 marca na MWC 2015?

Też macie dość wszelkiego rodzaju plotek odnośnie Samsunga Galaxy S6, napływających do nas z różnych źródeł, które mogą, ale nie muszą okazać się prawdziwe? Wiele wskazuje na to, że wkrótce nadejdzie kres „przeciekowej męczarni”, w której aktualnie się znajdujemy. Według koreańskich źródeł Samsung zamierza zaprezentować światu swojego najnowszego flagowca podczas targów MWC 2015.

Koreański portal Chosun z wielką pewnością przedstawianych przez siebie danych opublikował informację, że Samsung zaprezentuje Galaxy S6 na targach MWC 2015. Co więcej, padła nawet konkretna data – mowa jest o pierwszym dniu tego wydarzenia, mianowicie 2 marca 2015 roku. To właśnie tego dnia ma zostać zorganizowana konferencja prasowa, na której przedstawione zostanie to urządzenie. Dotychczas Samsung nie rozesłał zaproszeń na to wydarzenie.

Nie zdziwię się jednak, jeśli okaże się, że Samsung zorganizuje konferencję dzień przed rozpoczęciem targów, jak to ma w zwyczaju (tj. 1 marca). Jakkolwiek by nie było, jak co roku będę na miejscu w Barcelonie, by zdać Wam relację z tego, co się tam dzieje ciekawego i jakie produkty są prezentowane.

To samo koreańskie źródło twierdzi, że LG nie zaprezentuje G4 podczas MWC. Firma ma się skupić na sprzęcie typu wearable.