Po co czekać, jak można zaprezentować już teraz? Opaska Samsung Gear Fit 2 Pro oficjalnie | Tabletowo.pl

Po co czekać, jak można zaprezentować już teraz? Opaska Samsung Gear Fit 2 Pro oficjalnie

Dołącz do dyskusji 0

W przeszłości mówiło się, że Samsung zaprezentuje Gear Fit 2 Pro razem z Galaxy Note 8, jednak ostatecznie opaska już teraz ujrzała światło dzienne. Niespodzianki nie ma, ponieważ wszystkie przecieki się potwierdziły. Trzeba jednak przyznać, że z pewnością fani aktywności fizycznej będą z tego urządzenia zadowoleni.

Gear Fit 2 Pro wyposażono w zakrzywiony lekko ekran Super AMOLED o przekątnej 1,5 cala i rozdzielczości 216×432 pikseli (322 ppi), 512 MB RAM oraz 4 GB pamięci wewnętrznej, z czego do dyspozycji użytkownika pozostaje mniej więcej połowa, czyli 2 GB. Łączność zapewniają moduły Bletooth 4.2, jednozakresowe Wi-Fi 802.11 b/g/n 2,4 GHz oraz GPS i GLONASS.

Wśród czujników wymienić należy akcelerometr, barometr, żyroskop oraz pulsometr. Gear Fit 2 Pro działa pod kontrolą systemu operacyjnego Tizen i zasilany jest przez akumulator o pojemności 200 mAh. Zapasu energii ma wystarczyć na 3-4 dni regularnego użytkowania lub do 9 godzin z włączonym GPS-em. Opaska jest też wodoszczelna – wytrzyma nacisk wody nawet o ciśnieniu 5 ATM i zanurzenie na głębokość do 50 metrów. Całość ma wymiary 51,3×25 mm i waży 34 gramy.

Gear Fit 2 Pro dostępny ma być w sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych: całej czarnej i czarno-czerwonej. Warto też zauważyć, że pasek ma zapięcie jak w tradycyjnych zegarkach, dzięki czemu o wiele pewniej powinien trzymać się na nadgarstku. Aktualnie nie znamy ceny opaski, ale w przeszłości mówiło się, że ma ona kosztować 199 dolarów.

Źródło: Samsung

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona