Premiera Samsung Galaxy Note 7 już 2 sierpnia 17

Premiera Samsung Galaxy Note 7 już 2 sierpnia

Najnowsze przecieki na temat smartfonu Samsung Galaxy Note 7 nie dotyczą jedynie daty premiery urządzenia. Dowiedzieliśmy się też, jaką baterię będzie oferował telefon koreańskiego producenta.

Wymieńmy najciekawsze informacje, które poznaliśmy dzięki ostatnim niepotwierdzonym doniesieniom. Według rosyjskiego blogera, Eldara Murtazina, Note 7 będzie oferował baterię o pojemności 3600 mAh – czyli taką samą, jak w Samsungu Galaxy S7 edge. Smartfon będzie zdolny odtwarzać wideo do 20 godzin bez konieczności ładowania.

Ta informacja może wydawać się nieco dziwna, bowiem Note 5 z baterią 3000 mAH pozwalał na 13,5 godzin odtwarzania wideo. Możliwe więc, że bateria w najnowszym Note będzie większa niż to sugerują doniesienia albo też Samsung przyłożył się porządnie do optymalizacji swojej nakładki TouchWiz i zmniejszenia wymagań ze strony procesów w Note 7.

Premiera Samsunga Galaxy Note 7, jak już napisałem w tytule tego tekstu, a co potwierdza się kolejny raz, odbędzie się 2 sierpnia. Według wcześniejszych doniesień Note 7 ma być dostępny w wersji z zakrzywionym ekranem. Tak samo, jak tegoroczny Galaxy S7 Edge.

Źródło: PhoneArena