rower elektryczny GOCLEVER City Rider Shift (fot. GOCLEVER)

Jeśli nie chce Ci się pedałować, to wsiadaj na rower elektryczny GOCLEVER City Rider Shift

Niektórzy, co więksi zapaleńcy, mogą pedałować bez końca, aż do utraty sił. Większość jednak czasami miewa takie momenty, że już jej się nie chce przebierać nogami i z chęcią powierzyłaby to komuś innemu lub automatyce. Teraz jest taka możliwość – wystarczy wsiąść na rower elektryczny GOCLEVER City Rider Shift.

Reklama

Rower wyposażono w napęd o mocy 250 W, pozwalający osiągnąć prędkość do 25 km/h. Za zasilanie odpowiedzialny jest natomiast akumulator o pojemności 8000 mAh, zapewniający zasięg maksymalnie do 40 km. Warto w tym miejscu od razu dodać, że wspiera on technologię szybkiego ładowania – od 0% do 100% zapas energii uzupełni się w 180 minut. To niezły wynik.

rower elektryczny GOCLEVER City Rider Shift (fot. GOCLEVER)

GOCLEVER City Rider Shift wyposażono również w dwa 14″ koła z dmuchanymi oponami – te ostatnie są oczywiście wymienne. Regulacja prędkości oraz siły hamowania odbywa się przy pomocy manetek znajdujących się na kierownicy. Dodatkowo na pokładzie są też dwa wentylowane hamulce tarczowe (po jednym na przodzie i tyle), które – według deklaracji producenta – nie są wrażliwe na warunki atmosferyczne.

Maksymalny udźwig GOCLEVER City Rider Shift to 120 kg. Wysokość kierownicy można regulować. Warto również wiedzieć, że rower ten da się także złożyć, aby łatwiej go przenieść lub gdzieś schować. Urządzenie waży 18 kg.

rower elektryczny GOCLEVER City Rider Shift (fot. GOCLEVER)

Rower elektryczny GOCLEVER City Rider Shift można kupić w >oficjalnym sklepie producenta< za 1999 złotych. Co ciekawe, widnieje tam informacja, że stara cena wynosi 2999 złotych, chociaż urządzenie dopiero trafiło do sprzedaży. Niewykluczone jednak, że to taka promocja na początek, a za jakiś czas cena tego sprzętu wzrośnie.

Rower elektryczny GOCLEVER City Rider Shift objęty jest 24-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door.

Źródło: informacja prasowa