Premiera Plug 10.1 w ostatnim tygodniu listopada - Tabletowo.pl

Premiera Plug 10.1 w ostatnim tygodniu listopada

Tabletowo.pl Premiera Plug 10.1 w ostatnim tygodniu listopada Nowości

Jeśli czekacie na rynkową premierę tabletu Plug 10.1, niestety nie mam dla Was dobrych wiadomości. Na profilu firmy na Facebooku znalazła się dziś informacja, że data jego debiutu na półkach sklepowych została przesunięta – na szczęście tylko o tydzień.

termin przedsprzedaży został ponownie przesunięty na koniec tygodnia. Najbardziej prawdopodobna na dziś data premiery to 25-30 listopada

– czytamy w podanej informacji

W dalszym ciągu jednak firma Plug doskonale wstrzeli się w przedświąteczną gorączkę zakupów. A chyba nikt nie ma wątpliwości, że w tym roku najbardziej pożądanymi prezentami pod choinką będą właśnie tablety (w dużym stopniu budżetowe) oraz smartfony. Plug 10.1 wyceniony został na 899 złotych i raczej nic nie wskazuje na to, by jego cena miała ulec zmianie.

Warto przypomnieć najważniejsze parametry techniczne Plug 10.1. Jest to urządzenie 10,1-calowe z ekranem IPS, którego rozdzielczość to 1280 x 800 pikseli, jego sercem jest dwurdzeniowy procesor Rockchip RK3066 o częstotliwości taktowania 1,6GHz, a systemem operacyjnym – Android 4.1 Jelly Bean. Posiada 1GB RAM, aparat 5 Mpix, kamerkę, Bluetooth, akumulator o pojemności 8000 mAh, dwa porty miniUSB, slot kart microSD oraz wyjście miniHDMI.

Tak mnie jakoś naszło… planujecie kupno tabletu w okresie przedświątecznym?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona