Platinet PMGQ10B to głośnik Bluetooth z radiobudzikiem i ładowarką bezprzewodową | Tabletowo.pl

Platinet PMGQ10B to głośnik Bluetooth z radiobudzikiem i ładowarką bezprzewodową

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli jedno urządzenie może spełniać więcej niż jedną funkcję, to dlaczego by nie? Z takiego właśnie założenia wyszli inżynierowie z Platinet i wyposażyli Platinet PMGQ10B nie tylko w funkcję bezprzewodowego głośnika Bluetooth, ale również radiobudzika i ładowarki bezprzewodowej do smartfonów. Sprzęt ten oferuje jednak jeszcze więcej, nie tylko te trzy rzeczy.

Platinet PMGQ10B wyposażono w dwa głośniki stereo o łącznej mocy 10 watów. Użytkownik może połączyć – na przykład – swój smartfon do urządzenia bezprzewodowo, wówczas wykorzystywany jest standard Bluetooth 3.0, lub przewodowo poprzez złącze AUX. Dzięki 3,5 mm złączu mini jack będzie można podpiąć również m.in. odtwarzacz MP3/MP4.

Platinet PMGQ10B oferuje także bardzo przydatny moduł NFC, umożliwiający błyskawiczne sparowanie urządzeń za pomocą funkcji Tap and Pair. Producent deklaruje, że zasięg jego propozycji wynosi nawet 8 metrów, co w większości przypadków jest wartością więcej niż wystarczającą.

Platinet PMGQ10B (fot. Platinet)

Platinet PMGQ10B posłuży także jako ładowarka indukcyjna ze wsparciem dla technologii Quick Charge 5V 1A. Jeśli ktoś jednak nie ma smartfona, którego da się ładować bezprzewodowo, to urządzenie oferuje też dwa pełnowymiarowe porty USB, do których użytkownik może podpiąć nawet dwa sprzęty naraz – wówczas ładowane są one z wykorzystaniem standardu 5V 2,1A.

Na przodzie Platinet PMGQ10B znajduje się duży ekran LED z regulacją jasności, na którym mogą być wyświetlane: aktualna godzina, temperatura (w środku znajduje się bowiem także termometr), częstotliwość odtwarzanej stacji radiowej i ikony, informujące o trybie pracy. Oprócz tego, urządzenie może pełnić również rolę zestawu głośnomówiącego, umożliwiającego rozmowy głosowe bez konieczności trzymania smartfona w ręce.

Platinet PMGQ10B (fot. Platinet)

Jak widać, Platinet PMGQ10B to prawdziwy kombajn, jeżeli wziąć pod uwagę oferowane przez niego funkcje. Sugerowaną cenę detaliczną tego modelu ustalono na 259,90 złotych brutto. Sprzęt dostępny jest w >oficjalnym sklepie internetowym producenta<. Dostawa w jego przypadku będzie darmowa. Urządzenie oczywiście objęte jest 24-miesięczną gwarancją.

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona