To tylko pozornie są zwykłe lampki biurkowe – mają jednak szereg dodatkowych (i przydatnych!) funkcji | Tabletowo.pl

To tylko pozornie są zwykłe lampki biurkowe – mają jednak szereg dodatkowych (i przydatnych!) funkcji

Dołącz do dyskusji 0

Nikt nie ma nieograniczonego miejsca na biurku, niestety. Z tego powodu przychylnym okiem patrzymy na rozwiązania kompleksowe i dlatego korzystamy na przykład z urządzeń wielofunkcyjnych, a nie osobno z drukarki, skanera i kserokopiarki. Wiele różnych funkcji mogą oferować jednak również inne sprzęty, w tym także te lampki biurkowe.

Platinet wprowadził dziś na rynek aż cztery nowe propozycje, które tylko pozornie wyglądają jak zwykłe lampki biurkowe, ale w rzeczywistości oferują szereg dodatkowych funkcji (i niektóre z nich mogą być naprawdę przydatne w codziennym życiu).

Pierwsza propozycja to Platinet PDLU1 o mocy 10 W (widoczna na grafice na samej górze), która nie tylko wygląda bardzo futurystycznie, ale dysponuje także możliwością regulacji natężenia i barwy emitowanego światła. Oprócz tego może również pełnić rolę ładowarki bezprzewodowej (Qi). Producent zapewnia, że powierzchnia na górze została zaprojektowana w taki sposób, aby smartfon samoistnie się z niej nie zsuwał (co urządzenia ze szklanymi pleckami bardzo lubią robić).

lampka biurkowa Platinet PDLU1 (fot. Platinet)

Model Platinet PDLU13 o mocy 14 W wyposażono z kolei w duży ekran LED, na którym wyświetlane są m.in. aktualna godzina, temperatura czy czas ustawionego alarmu. Tutaj użytkownik także ma możliwość regulacji natężenia i barwy światła, a do tego również przewodowego ładowania urządzeń za pośrednictwem wbudowanego portu USB.

Trzecia propozycja to Platinet PDLU15 o mocy 18 W. Ona też oferuje możliwość ręcznej regulacji barwy i natężenia emitowanego światła oraz – tak samo, jak wspomniany jako pierwszy model Platinet PDLU1 – może także pełnić rolę ładowarki bezprzewodowej (Qi).

Platinet PDLH2 o mocy 12 W to natomiast właściwie 2w1, ponieważ oprócz głównej lampy, ma w podstawie drugą, dodatkową, która może pełnić rolę lampki nocnej. W jej przypadku użytkownik również ma możliwość sterowania kolorem i natężeniem światła.

lampka biurkowa Platinet PDLH2 (fot. Platinet)

Ceny

  • Platinet PDLU1 – 199 złotych
  • Platinet PDLU13 – 199 złotych
  • Platinet PDLU15 – 249 złotych
  • Platinet PDLH2 – 199 złotych

Wszystkie ww. lampki biurkowe (oraz całą masę innych) można kupić m.in. w >oficjalnym sklepie internetowym Platinet<.

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona