OnePlus prezentuje limitowaną wersję swojego flagowca: OnePlus 3T colette edition - Tabletowo.pl

OnePlus prezentuje limitowaną wersję swojego flagowca: OnePlus 3T colette edition

Dołącz do dyskusji 0

Od kilku dni OnePlus zapowiadał nadchodzącą nowość. Niektórzy, na podstawie publikowanych przez firmę teaserów, spodziewali się, że dziś światło dzienne ujrzy nowa, niebieska wersja kolorystyczna OnePlus 3T. Tak się jednak nie stało. Zamiast tego, Chińczycy zaprezentowali OnePlus 3T colette edition.

OnePlus postanowił pomóc uczcić 20-lecie istnienia colette i we współpracy z tym paryskim butikiem stworzył specjalną, limitowaną wersję OnePlus 3T. Od „podstawowej” różni się tym, że cała obudowa jest czarna i na dole plecków ma dodatkowo wygrawerowane logo colette. Tyle.

Smartfon dostępny będzie tylko ze 128GB pamięcią wewnętrzną. Chętni na niego muszą się jednak pospieszyć, ponieważ wyprodukowano jedynie 250 egzemplarzy. Pierwsi szczęśliwcy dostaną w dodatku gratis w postaci słuchawek OnePlus Bullets.

Co ciekawe, klienci za urządzenie będą musieli zapłacić 479 euro, czyli dokładnie tyle samo, ile kosztuje „normalna” wersja ze 128GB pamięcią wewnętrzną. Jeżeli więc ktoś chciał OnePlusa 3T w czarnej obudowie, bo GunmetalSoftGold mu „nie podeszły” i nie przeszkadza mu logo collete, to spokojnie może skorzystać z nadarzającej się okazji.

Sprzedaż limitowanej edycji rozpocznie się 21 marca o godzinie 11:00. Smartfon będzie można kupić w paryskim butiku collete (adres znajduje się na grafice na samej górze).

Źródło: OnePlus

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona