Nokia wskrzesza kolejną legendę - tym razem odświeżono model Nokia 8110 | Tabletowo.pl

Nokia wskrzesza kolejną legendę – tym razem odświeżono model Nokia 8110

Dołącz do dyskusji 0

Rok temu HMD Global zaprezentowało nową wersję Nokii 3310. Odświeżanie legend trwa jednak w najlepsze. Przy okazji targów MWC 2018 światło dzienne ujrzała Nokia 8110 4G.

Nokia 8110 4G powstała jako odpowiedź na potrzeby użytkowników, którzy wykorzystują telefony przede wszystkim do rozmów, ale mimo wszystko oczekują pewnych funkcji smart. Zdaniem producenta ten model świetnie sprawdzi się także jako urządzenie na weekend lub wypad, kiedy potrzebna jest gwarancja, że w najmniej oczekiwanym momencie nie straci się kontaktu ze światem.

Nokia 8110 4G sprzedawana będzie z preinstalowanymi aplikacjami Google Maps, Google Search i Google Assistant oraz Facebook i Twitter. Więcej użytkownik pobierze z dedykowanego sklepu. Nokia 8110 4G może posłużyć także jako hotspot, co bez wątpienia doceni niejedna osoba. To kolejny po Nokii 3310 4G feature phone, oferujący taką funkcję.

Nokia 8110 4G dostępna będzie w dwóch kolorach: bananowym żółtym i czarnym. Do sprzedaży trafi w maju. Jej sugerowaną cenę ustalono na 79 euro.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona