NAVITEL RE900 COMBO to nawigacja samochodowa, wideorejestrator i mini-tablet z Androidem w jednym 15
NAVITEL RE900 COMBO (fot. NAVITEL)

NAVITEL RE900 COMBO to nawigacja samochodowa, wideorejestrator i mini-tablet z Androidem w jednym

5 kwietnia 2018 roku NAVITEL zorganizował pierwsze w Polsce spotkanie z marką. Podczas niego producent pochwalił się, że w ciągu trzech lat obecności na rynku sprzedał już ponad 300 tysięcy urządzeń. Jednocześnie zaprezentował też kolejne, NAVITEL RE900 COMBO, które jest nawigacją samochodową, wideorejestratorem i mini-tabletem z Androidem w jednym.

NAVITEL RE900 COMBO oferuje 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości HD, tj. 1280×720 pikseli, co przekłada się na 294 ppi. Sercem urządzenia jest procesor, składający się z czterech rdzeni ARM Cortex-A7 1,3 GHz. Na pliki użytkownika jest 16 GB pamięci wbudowanej, którą w razie potrzeby można rozszerzyć przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 64 GB.

W czasie jazdy na ekranie NAVITEL RE900 COMBO kierowca widzi zarówno mapę ze wskazówkami dojazdu, jak i podgląd obrazu, nagrywanego przez wideorejestrator. Materiały rejestrowane są w rozdzielczości Full HD przy 30 klatkach na sekundę przez sensor OmniVision OV2710. Kąt widzenia wynosi 140°, dzięki czemu obejmowany jest obszar podobny do tego, jaki widzi swoimi oczami kierujący pojazdem.

NAVITEL RE900 COMBO naturalnie ma również wbudowany odbiornik GPS oraz preinstalowane mapy 47 krajów Europy w aplikacji NAVITEL Navigator. Użytkownik ma też zagwarantowaną darmową, dożywotnią aktualizację map do czterech razy w ciągu roku. Oprócz tego, urządzenie oferuje także transmiter FM, moduł Bluetooth i dostęp do internetu. Na wyposażeniu znajduje się również gniazdo na kartę SIM.

W zestawie z NAVITEL RE900 COMBO dodawane są: uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa 12/24V i kabel miniUSB. Producent nie podał jeszcze sugerowanej ceny swojego nowego urządzenia. Aktualizacja: sugerowaną cenę tego urządzenia ustalono na 499 złotych.

Źródło: informacja prasowa