NAVITEL R1000 to nowy wideorejestrator NAVITEL z GPS, Wi-Fi i dedykowaną aplikacją | Tabletowo.pl

NAVITEL R1000 to nowy wideorejestrator NAVITEL z GPS, Wi-Fi i dedykowaną aplikacją

Dołącz do dyskusji 0

Większość kierowców bez wątpienia kojarzy markę NAVITEL, ponieważ jest ona jednym z najpopularniejszych producentów nawigacji w naszym kraju. Chociaż warto dodać, że ostatnio w jej ofercie pojawiły się również tablety. Tym razem firma zaprezentowała jednak coś jeszcze innego, a mianowicie NAVITEL R1000, czyli wideorejestrator z GPS, Wi-Fi i dedykowaną aplikacją.

Urządzenie wyposażono w sensor optyczny GC2023 i szerokokątny obiektyw 165°. Kamerka nagrywa wideo w rozdzielczości Full HD przy 30 klatkach na sekundę. Można je także zapisywać w pętli. Oprócz tego, jest też mikrofon oraz czujnik przeciążeń. Ten ostatni rozpoznaje moment, w którym doszło do – na przykład – wypadku, dzięki NAVITEL R1000 zapisuje i zabezpiecza materiał, aby użytkownik mógł go później wykorzystać.

Wideorejestrator wyposażono również w wyświetlacz o przekątnej 1,2 cala i proporcjach 16:9 oraz moduł GPS, który podaje konkretne położenie pojazdu na mapie, a także Wi-Fi. Urządzenie obsługuje karty pamięci microSD do 64 GB. Do zarządzania NAVITEL R1000 użytkownik może wykorzystać też dedykowaną aplikację. Aktualnie działa ona tylko na Androidzie, ale na początku przyszłego (2018) roku dołączona zostanie kompatybilność z iOS.

Warto jeszcze dodać, że kamerkę z podstawką łączy złącze magnetyczne, dzięki czemu można obracać ją o 360°. Producent w dodatku zapewnia, że NAVITEL R1000 sprawdzi się nie tylko w samochodzie, ale także w pomieszczeniach jako monitoring.

Cenę NAVITEL R1000 ustalono na 399 złotych. Wideorejestrator jest dostępny już w >Komputroniku<. W zestawie klient otrzyma także darmowy voucher z roczną licencją na mapy 43 państw europejskich, Rosji, Białorusi, Kazachstanu i Ukrainy w aplikacji Navitel Navigator. Klucz można aktywować na smartfonie lub tablecie z systemem Android/Windows/BlackBerry.

Źródło: informacja prasowa

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona