AVerMedia Live Streamer MIC133 to nowy, niezwykle funkcjonalny mikrofon dla YouTubera

Z roku na rok przybywa twórców treści wideo, którzy zamieszczają swoje małe dzieła na platformie YouTube. Może nie kluczową cechą, ale jedną z ważniejszych, niewątpliwie jest jakość dźwięku na nagraniach. Firma AVerMedia zaprezentowała swój nowy mikrofon Live Streamer MIC133, który dzięki funkcjom użytkowym idealnie nadaje się dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych twórców internetowych. 

Zastanawialiście się kiedyś czy istnieje mikrofon, który będzie sobie radził w różnych warunkach? Odpowiedni do pracy w studiu, pokoju i w terenie? Odpowiedź brzmi: tak i jest nim nowy produkt od AVerMedia. Live Streamer MIC133 to jednokierunkowy mikrofon pojemnościowy, który dzięki swoim niewielkim wymiarom (70×83,3×132,25 mm) oraz niewielkiej wadze (80 gramów) jest świetnym wyborem dla osób chcących nagrywać w przeróżnych miejscach.

Mikrofon podłączany jest poprzez kabel jack 3,5 mm, więc bez większych problemów można go używać z laptopem, komputerem, kamerą, aparatem lub smartfonem. Co więcej, producent obiecuje, że urządzenie będzie sobie bardzo dobrze radziło ze sprzętami typu smart.

Miłym dodatkiem jest dołączana do zestawu przejściówka 4-stykowego gniazda jack 3,5 mm na 3-stykowe. Umożliwia ona nagrywanie materiału i jednoczesne podpięcie słuchawek, dzięki czemu można kontrolować poprawność nagrania bez odłączania mikrofonu.

Specyfikacja AVerMedia Live Streamer MIC133

rodzaj: wielokierunkowy mikrofon pojemnościowy
gniazdo: 3,5 mm mini-jack
czułość: -37 dB +/-3 dB na 1 kHz
pasmo przenoszenia: 20 Hz – 16 kHz
max SPL: 110 dB
masa: 80 gramów
wielkość (z podstawką): 70×83,3×132,25 mm
zestaw sprzedażowy: mikrofon AM133, zaczep, metalowa podstawka, ochrona przed wiatrem, etui, kabel audio, przejściówka z 4-stykowego na 3-stykowe gniazdo

Mikrofon AVerMedia Live Streamer MIC133 został wyceniony na kwotę 340 złotych.

Źródło: informacja prasowa