AVerMedia Live Streamer MIC133 to nowy, niezwykle funkcjonalny mikrofon dla YouTubera

AVerMedia Live Streamer MIC133 to nowy, niezwykle funkcjonalny mikrofon dla YouTubera

Z roku na rok przybywa twórców treści wideo, którzy zamieszczają swoje małe dzieła na platformie YouTube. Może nie kluczową cechą, ale jedną z ważniejszych, niewątpliwie jest jakość dźwięku na nagraniach. Firma AVerMedia zaprezentowała swój nowy mikrofon Live Streamer MIC133, który dzięki funkcjom użytkowym idealnie nadaje się dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych twórców internetowych. 

Zastanawialiście się kiedyś czy istnieje mikrofon, który będzie sobie radził w różnych warunkach? Odpowiedni do pracy w studiu, pokoju i w terenie? Odpowiedź brzmi: tak i jest nim nowy produkt od AVerMedia. Live Streamer MIC133 to jednokierunkowy mikrofon pojemnościowy, który dzięki swoim niewielkim wymiarom (70×83,3×132,25 mm) oraz niewielkiej wadze (80 gramów) jest świetnym wyborem dla osób chcących nagrywać w przeróżnych miejscach.

Mikrofon podłączany jest poprzez kabel jack 3,5 mm, więc bez większych problemów można go używać z laptopem, komputerem, kamerą, aparatem lub smartfonem. Co więcej, producent obiecuje, że urządzenie będzie sobie bardzo dobrze radziło ze sprzętami typu smart.

AVerMedia Live Streamer MIC133 to nowy, niezwykle funkcjonalny mikrofon dla YouTubera

Miłym dodatkiem jest dołączana do zestawu przejściówka 4-stykowego gniazda jack 3,5 mm na 3-stykowe. Umożliwia ona nagrywanie materiału i jednoczesne podpięcie słuchawek, dzięki czemu można kontrolować poprawność nagrania bez odłączania mikrofonu.

Specyfikacja AVerMedia Live Streamer MIC133

rodzaj: wielokierunkowy mikrofon pojemnościowy
gniazdo: 3,5 mm mini-jack
czułość: -37 dB +/-3 dB na 1 kHz
pasmo przenoszenia: 20 Hz – 16 kHz
max SPL: 110 dB
masa: 80 gramów
wielkość (z podstawką): 70×83,3×132,25 mm
zestaw sprzedażowy: mikrofon AM133, zaczep, metalowa podstawka, ochrona przed wiatrem, etui, kabel audio, przejściówka z 4-stykowego na 3-stykowe gniazdo

Mikrofon AVerMedia Live Streamer MIC133 został wyceniony na kwotę 340 złotych.

Źródło: informacja prasowa