Maxell SPEAKER MXSP-BT03 – przenośny głośnik i mikrofon bezprzewodowy w jednym urządzeniu | Tabletowo.pl

Maxell SPEAKER MXSP-BT03 – przenośny głośnik i mikrofon bezprzewodowy w jednym urządzeniu

Dołącz do dyskusji 0

Jeżeli ktoś szuka przenośnego głośnika i mikrofonu bezprzewodowego, dzięki któremu będzie mógł prowadzić rozmowy bez potrzeby trzymania w ręku smartfona (względnie tabletu, bo i takie przypadki się zdarzają, jeden nawet widziałem na własne oczy ;)), to od teraz do wyboru będzie miał również Maxell SPEAKER MXSP-BT03. Pod warunkiem, że zgodzi się wydać na niego ~250 złotych.

Producent deklaruje, że Maxell SPEAKER MXSP-BT03 może działać na pojedynczym ładowaniu nawet do 15 godzin. „Działać”, tzn. odtwarzać muzykę i udostępniać możliwość przeprowadzania rozmów głosowych po wcześniejszym sparowaniu go przez Bluetooth ze smartfonem bądź tabletem, który takową opcję ma. Pełne naładowanie akumulatora trwa 2,5 godziny. Służy do tego wbudowane wejście USB 3,7 V. Warto dodać, że energię da się uzupełniać również po podłączeniu do gniazda zapalniczki w samochodzie.

Maxell SPEAKER MXSP-BT03 (fot. Maxell)

Maxell SPEAKER MXSP-BT03 dysponuje mocą 6W (dwa głośniki po 3W każdy), co – przynajmniej według deklaracji producenta – ma świetnie sprawdzić się zarówno w warunkach domowych, jak i w plenerze. Sprzęt oferuje także technologię „bezstratnego” przesyłania dźwięku APT-X, dzięki czemu pozwala cieszyć się optymalnym brzmieniem basów (pomóc w osiągnięciu takiego efektu ma pomóc podwójny pasywny radiator). Jest też – jak już wspomniałem – mikrofon, umożliwiający przeprowadzanie rozmów głosowych, gadając bezpośrednio do głośnika.

Maxell SPEAKER MXSP-BT03 (fot. Maxell)

Maxell SPEAKER MXSP-BT03 dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej, niebieskiej i różowej. Z urządzeniami peryferyjnymi łączy się za pomocą modułu Bluetooth 4.0 – według deklaracji producenta, zasięg wynosi 10 metrów. Na wyposażeniu głośnika znajduje się też 3,5 mm złącze audio (w zestawie dodawany jest odpowiedni przewód). Całość ma wymiary 60x160x45 mm.

Producent nie podał sugerowanej ceny Maxell SPEAKER MXSP-BT03, ale w jednym z popularnych sklepów ze sprzętem muzycznym (tylko tam go znalazłem; celowo nie podaję nazwy, zainteresowani sami szybko znajdą) kosztuje 255 złotych.

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona