Premiera Lenovo Yoga Tablet 3 z Lollipopem coraz bliżej | Tabletowo.pl

Premiera Lenovo Yoga Tablet 3 z Lollipopem coraz bliżej

Dołącz do dyskusji 0

Lenovo jest jednym z największych graczy na rynku komputerowym oraz mobilnym. Swoją popularność w segmentach z tabletami i smartfonami zawdzięcza urządzeniom o dobrych parametrach w atrakcyjnej cenie. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że niedługo gama produktów powiększy się o przedstawiciela serii Yoga Tablet 3.

Nowością ma być Lenovo Yoga Tablet 3 w wersji z ekranem o przekątnej 8 cali, która zdobyła ostatnio sporą popularność. O nowym tablecie Chińczyków dowiedzieliśmy się dzięki certyfikacji w FCC, a także pojawieniu się tego urządzenia w benchmarku GFXBench, który odsłonił kilka tajemnic na temat specyfikacji. Warto wspomnieć, że dla poszczególnych rejonów świata pojawią się różne warianty: YT3-850M (USA), YT3-870L (Południowa Korea) oraz YT3-870F (reszta krajów). Nie zabraknie także wersji z 3G, LTE oraz tylko Wi-Fi.

Nie można zapomnieć, że Yoga Tablet 3 8 będzie urządzeniem z maksymalnie średniej półki, w którym nie doznamy spektakularnej mocy obliczeniowej. Według ostatnich informacji sercem tego tabletu będzie słaby Snapdragon 210 z 4 rdzeniami ARM Cortex A7 1,1 GHz oraz Adreno 304. Cóż, raczej wymagające tytuły tylko się uruchomią i nic więcej. Oprócz tego znajdziemy ekran 8″ o rozdzielczości HD, 1/2 GB RAM, 16 GB pamięci wbudowanej oraz 8-megapikselowy aparat główny. Całość będzie zarządzana przez Androida 5.0.2 Lollipop.

Prawdopodobnie jeszcze w lipcu tablet ten trafi na półki sklepowe.

źródło: Notebookitalia przez Tablet-Blog

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona