Premiera Huawei Mate 8 już 5 listopada? | Tabletowo.pl

Premiera Huawei Mate 8 już 5 listopada?

Dołącz do dyskusji 0

Plotki o Huawei Mate 8 co jakiś czas pojawiają się w sieci. Bardzo możliwe, że już w przyszłym tygodniu wszystko stanie się jasne podczas konferencji prasowej zaplanowanej na 5 listopada.

Huawei Mate 8 prawdopodobnie zostanie wyposażony w 6-calowy wyświetlacz w rozdzielczości QHD (1440 x 2560 pikseli), nie wykluczone, że będzie on zakrzywiony na obie krawędzie. Poza tym w urządzeniu zagości procesor Kirin 950 wraz z 3 lub 4GB pamięci RAM.

W Huawei Mate 8 prawdopodobnie będzie posiadał 21-megapikselowy aparat główny, 8 lub 5 Mpix na przodzie oraz, w zależności od wersji, 32 lub 64GB pamięci wbudowanej. Całość ma dopełnić akumulator o pojemności powyżej 4000 mAh oraz moduł LTE Cat. 10.

Premiera Huawei Mate 8 prawdopodobnie będzie miała miejsce już 5 listopada. Ceny urządzenia podobno mają kształtować się na poziomie 520 dolarów za wersję z 3GB RAM i 32GB pamięci wbudowanej, oraz mniej więcej 610 dolarów w wersji z 4-gigabajtową pamięcią RAM i 64GB miejsca na pliki.

Źródło: phonearena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona