Z uGo Bazooka nie postrzelasz - chyba, że dźwiękiem, bo mocy nie brakuje temu głośnikowi bezprzewodowemu 21

Z uGo Bazooka nie postrzelasz – chyba, że dźwiękiem, bo mocy nie brakuje temu głośnikowi bezprzewodowemu

Nazwa to jedna z pierwszych rzeczy, na którą zwracamy uwagę. Bazooka kojarzy się jednoznacznie, lecz w tym przypadku nie mamy do czynienia z bronią, a… głośnikiem bezprzewodowym Bluetooth. Co więcej, uGo Bazooka jest dostępny zarówno w wersji standardowej, jak i „mini”.

uGo Bazooka FUN USB-1174 charakteryzuje się mocą wyjściową na poziomie 16 W. Na jego wyposażeniu znajdują się pełnowymiarowy port USB, złącze AUX i slot na karty pamięci. Oprócz tego jest także radio FM i tryb karaoke, który z pewnością przyda się na niejednej imprezie. Głośnik może również pełnić rolę zestawu głośnomówiącego, umożliwiającego przeprowadzanie rozmów głosowych (nie zabrakło też bowiem mikrofonu).

uGo Bazooka FUN USB-1174 ma wymiary 35,5×17,5 cm i waży 1,9 kg. Z tego powodu niemałym zaskoczeniem jest, że wyposażono go w akumulator o pojemności jedynie 2000 mAh, który – według zapewnień producenta – ma zapewnić do trzech godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Trochę szkoda, że nie pokuszono się o nieco większą baterię.

Jak wspomniałem na początku, razem z uGo Bazooka FUN USB-1174 zadebiutował także uGo Bazooka mini FUN USB-1175. Jak nietrudno się domyślić, jest on mniejszy – ma wymiary 20×9 cm i waży 470 gramów. Naturalnie ma też mniejszą moc wyjściową – 5 W. Głośnik ten zasila akumulator o pojemności 1500 mAh, i taki zapas energii ma wystarczyć na trzy godziny odtwarzania muzyki. Na jego pokładzie również znajdują się pełnowymiarowe USB, złącze AUX, slot na kartę pamięci i radio FM, nie ma jednak już trybu karaoke. Nie zabrakło natomiast funkcji zestawu głośnomówiącego.

Ceny

  • uGo Bazooka FUN USB-1174 – 159 złotych
  • uGo Bazooka FUN USB-1175 – 59 złotych

Gdyby ktoś natomiast chciał się dowiedzieć, jakie jeszcze sprzęty produkuje marka uGo (a trochę tego jest), polecam zajrzeć na >oficjalną stronę producenta<.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/07/11/glosnik-bezprzewodowy-bluetooth-goclever-sound-tube-rocket-specyfikacja-cena-gdzie-kupic-ile-kosztuje/

Źródło: informacja prasowa