Platinet DUO ma moc 6 W, ale może mieć też moc 20 W, jeśli włożysz go w to pudełko | Tabletowo.pl

Platinet DUO ma moc 6 W, ale może mieć też moc 20 W, jeśli włożysz go w to pudełko

Dołącz do dyskusji 0

Platinet lubuje się w rozwiązaniach typu 2w1 (sporo jego urządzeń oferuje nawet więcej niż tylko dwie funkcje). Platinet DUO jest głośnikiem bezprzewodowym Bluetooth i standardowo ma moc 6 W. Sprzęt ten może jednak również osiągnąć moc na poziomie 20 W – wystarczy włożyć go do dedykowanej stacji dokującej, która pełni rolę subwoofera.

Pierwsze skrzypce w duecie, jakim jest Platinet DUO, gra kompaktowy głośnik stereo o mocy 6 W (2x 3 W). Jest on lekki (waży jedynie 240 gramów), więc bez problemu można go wrzucić do plecaka bądź torebki i zabrać wszędzie ze sobą. Za jego zasilanie odpowiada akumulator o pojemności 1050 mAh – według zapewnień producenta, taki zapas energii ma wystarczyć na kilkanaście godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Łączność jest możliwa dzięki modułowi Bluetooth 4.2, a deklarowany zasięg wynosi do 10 metrów. Alternatywnie użytkownik może skorzystać także ze złącza AUX.

Jeśli jednak ktoś zechce zwiększyć moc głośnika wystarczy, że włoży go do dedykowanej stacji dokującej, która pełni rolę subwoofera, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie nawet 20 W mocy. To rozwiązanie nie jest jednak już takie mobilne, gdyż waży w sumie 1,74 kg, ale powinno idealnie wkomponować się w każde wnętrze, gdyż jego design jest prosty i elegancki (powierzchnię stacji dokującej pokryto estetyczną tkaniną).

Oprócz odtwarzacza muzyki, Platinet DUO może również pełnić rolę zestawu głośnomówiącego, umożliwiającego przeprowadzanie rozmów głosowych, bowiem na jego wyposażeniu znajduje się także mikrofon.

Sugerowaną cenę Platinet DUO ustalono na 299 złotych. Zestaw (głośnik bezprzewodowy Bluetooth + stacja dokująca) można kupić m.in. w >oficjalnym sklepie internetowym Platinet< (dostawa jest darmowa w jego przypadku).

Polecamy również:

Słuchawki bezprzewodowe Platinet PM1080 – może nie są to Apple AirPods, ale za to są stosunkowo niedrogie

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona