Gdyby Wam jeszcze było mało, to Platinet ma dla Was kolejny głośnik bezprzewodowy – Platinet DENO | Tabletowo.pl

Gdyby Wam jeszcze było mało, to Platinet ma dla Was kolejny głośnik bezprzewodowy – Platinet DENO

Dołącz do dyskusji 0

Platinet ani na chwilę nie zwalnia tempa. Firma wprowadza na rynek nowe produkty jeden za drugim. Dziś poinformowano o premierze już trzeciego głośnika bezprzewodowego Bluetooth z wyższej półki – Platinet DENO.

Tym samym Platinet DENO dołącza do rodziny, składającej się z głośników Platinet DUO i Platinet BAMBOO. Cała trójka charakteryzuje się bardzo eleganckim, nowoczesnym, ale jednocześnie też dość uniwersalnym wzornictwem, dzięki któremu sprzęty te powinny idealnie wpasować się w każde wnętrze.

Górę głośnika Platinet DENO pokryto kawałkiem drewna, na którym umieszczono przyciski do sterowania, natomiast jego przód, boki i tył plecioną tkaniną w kolorze szarym. Na niewielkiej części urządzenia znajdziemy z kolei szare tworzywo sztuczne. Na przodzie, w prawym dolnym rogu widoczne jest jeszcze logo producenta na czarnej plakietce.

Chociaż design Platinet DENO jest pierwszym, co przykuwa wzrok, to w środku także jest nieźle. We wnętrzu znalazły się bowiem dwa głośniki stereo o łącznej mocy aż 30 W. Według zapewnień producenta, mają one generować dynamiczny, głośny i czysty dźwięk połączony z głębokimi basami. Łączność z urządzeniem może odbywać się bezprzewodowo za pomocą modułu Bluetooth 4.0 (deklarowany zasięg wynosi do 10 metrów).

Jeśli jednak użytkownik zechce, może skorzystać również z połączenia przewodowego za pośrednictwem złącza AUX. Oprócz tego, Platinet DENO spełni się także w roli zestawu głośnomówiącego i narzędzia do przeprowadzania rozmów głosowych (są one możliwe dzięki wbudowanemu w urządzenie mikrofonowi).

Platinet DENO zasila akumulator o pojemności 2600 mAh, i według zapewnień producenta, taki zapas energii ma wystarczyć na maksymalnie 6 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Głośnik można kupić m.in. w >oficjalnym sklepie internetowym Platinet<. Sugerowaną cenę urządzenia ustalono na 399,90 złotych.

Polecamy również:

Platinet BAMBOO to jeden z najładniejszych głośników Bluetooth. Za taki design trzeba jednak trochę zapłacić

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona