Bo głośników bezprzewodowych Bluetooth nigdy za wiele – oto kolejny, Platinet CRUDE | Tabletowo.pl

Bo głośników bezprzewodowych Bluetooth nigdy za wiele – oto kolejny, Platinet CRUDE

Dołącz do dyskusji 0

Półki sklepowe już teraz uginają się pod naporem głośników bezprzewodowych, lecz producentów wcale to nie zraża, ponieważ co chwilę wypuszczają oni na rynek kolejne propozycje. Najnowsza pochodzi od Platinet i nazywa się Platinet CRUDE.

Platinet w ostatnim czasie jest wyjątkowo aktywny, ponieważ to już czwarty głośnik bezprzewodowy, zaprezentowany w lipcu 2018 roku. Dla przypomnienia, poprzednie trzy to: Platinet DUO, Platinet BAMBOO i Platinet DENO. Platinet CRUDE również można przypisać do tej rodzinki, bowiem podobnie, jak ww. trójka, on także ma dość duże gabaryty (260x153x163 mm), swoje waży (2,85 kg) i kosztuje podobne pieniądze.

Platinet CRUDE dysponuje dwoma głośnikami o mocy 15 W każdy. Jak podaje producent, jego design inspirowany jest klasycznymi wzmacniaczami gitarowymi, dlatego na przodzie znajduje się szara maskownica, a większość obudowy pokryta jest materiałem, imitującym skórę. Na górze umieszczono jeszcze wstawkę o fakturze szczotkowanego aluminium (Platinet nie precyzje jednak, czy jest ona metalowa, czy z tworzywa sztucznego).

Z Platinet CRUDE można łączyć się bezprzewodowo za pośrednictwem modułu Bluetooth 4.0 (deklarowany zasięg to do 10 metrów) oraz przewodowo poprzez złącze AUX. Na wyposażeniu znajduje się także pełnowymiarowy port USB. Głośnik zasila akumulator o pojemności 5400 mAh – taki zapas energii według producenta ma wystarczyć na „kilkanaście godzin ciągłego odtwarzania muzyki”.

Sugerowaną cenę Platinet CRUDE ustalono na 299,90 złotych. Głośnik można kupić m.in. w >oficjalnym sklepie internetowym Platinet< (wysyłka jest darmowa). Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją, realizowaną na terenie Polski.

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona