Platinet BAMBOO to jeden z najładniejszych głośników Bluetooth. Za taki design trzeba jednak trochę zapłacić | Tabletowo.pl

Platinet BAMBOO to jeden z najładniejszych głośników Bluetooth. Za taki design trzeba jednak trochę zapłacić

Dołącz do dyskusji 0

W sumie przestaje mnie dziwić widok kolejnego e-maila od Platinet na skrzynce pocztowej z informacją prasową na temat nowego produktu. Marka w ostatnim czasie jest bowiem bardzo aktywna i wypuszcza kolejne nowości jedna za drugą. Najświeższa wyjątkowo jednak przyciąga wzrok, ponieważ – przynajmniej moim zdaniem – Platinet BAMBOO jest jednym z najładniejszych głośników bezprzewodowych Bluetooth na rynku.

Oczywiście nie wszyscy podzielą moje zdanie, lecz prawdopodobnie każdy przyzna, że sprzęt jest naprawdę ładny. Przedni i tylny panel pokrywa drewno bambusowe, natomiast pozostałą powierzchnię czarna tkanina. Design jest minimalistyczny, nieagresywny i zwyczajnie przyjemny do oka, a jednocześnie również uniwersalny, dzięki czemu sprzęt powinien idealnie wpasować się w każde pomieszczenie i miejsce.

Platinet BAMBOO to jednak nie tylko bardzo przyjemny dla oka design, ale również dwa głośniki i subwoofer o łącznej mocy 35 W oraz akumulator o pojemności 2600 mAh, który (według zapewnień producenta) ma wystarczyć na 11 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Z głośnikiem można połączyć się bezprzewodowo za pomocą modułu Bluetooth 4.0 (według deklaracji Platinet zasięg wynosi do 10 metrów) lub przewodowo za pośrednictwem złącza AUX.

Platinet BAMBOO może również służyć jako zestaw głośnomówiący i narzędzie do przeprowadzania rozmów głosowych, bowiem dysponuje także mikrofonem. Całość ma wymiary 250x130x80 mm i waży 1,4 kgSugerowaną cenę tego głośnika bezprzewodowego Bluetooth ustalono na 399,90 złotych. Urządzenie można kupić m.in. w >oficjalnym sklepie internetowym Platinet< (przesyłka jest darmowa).

Polecamy również:

Platinet DUO ma moc 6 W, ale może mieć też moc 20 W, jeśli włożysz go w to pudełko

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona