głośnik bezprzewodowy Bluetooth Fenda W17 (fot. Fenda)

A to ci ciekawa nowość: głośnik bezprzewodowy Bluetooth skierowany specjalnie do kobiet

Producenci elektroniki starają się dotrzeć do jak największej liczby klientów, dlatego bardzo rzadko wypuszczają na rynek urządzenia dedykowane mężczyznom lub kobietom. Właśnie jednak mamy do czynienia z jednym z nielicznych wyjątków, ponieważ głośnik bezprzewodowy Fenda W17 powstał specjalnie z myślą o przedstawicielkach płci pięknej.

Nie sposób nie odnieść wrażenia, że model ten przypomina kobiecą torebkę. Taki jednak był zamysł producenta, ponieważ głośnik Fenda W17 jest skierowany właśnie do pań. Jego design bez wątpienia może się spodobać przedstawicielkom płci pięknej, ponieważ bez dwóch zdań przykuwa wzrok, a do tego jest prosty i elegancki. No i jeszcze ten skórzany uchwyt, który jednoznacznie kojarzy się z damską torebką.

Reklama
głośnik bezprzewodowy Bluetooth Fenda W17 (fot. Fenda)

Jeśli zaś chodzi o stronę techniczną, to głośnik bezprzewodowy Fenda W17 został wyposażony w dwa dwucalowe neodymowe przetworniki o mocy 5 W każdy. Producent zapewnia, że zapewniają [one] czyste brzmienie wsparte soczystym basem.

Użytkowniczki mogą łączyć się z głośnikiem bezprzewodowym Fenda W17 na kilka różnych sposobów. Do dyspozycji jest łączność bezprzewodowa za pośrednictwem modułu Bluetooth 4.2 oraz przewodowa z wykorzystaniem złączy USB i 3,5 mm AUX. Oprócz tego na pokładzie urządzenia znajduje się również slot na kartę microSD.

głośnik bezprzewodowy Bluetooth Fenda W17 (fot. Fenda)

Głośnik bezprzewodowy Fenda W17 zasilany jest przez akumulator o pojemności 3000 mAh i według deklaracji producenta, taki zapas energii ma wystarczyć na wiele godzin odtwarzania muzyki – nie padły jednak konkretne wartości. Urządzenie ma wymiary 230x140x48 mm.

Cenę głośnika bezprzewodowego Fenda W17 ustalono na 119 złotych. Sprzęt można kupić m.in. w >sklepie internetowym oficjalnego dystrybutora<, którym jest firma Nelro Data S.A.

Źródło: informacja prasowa