Garmin Approach X10 to opaska, stworzona specjalnie z myślą o tych, którzy lubią sobie pograć w golfa | Tabletowo.pl

Garmin Approach X10 to opaska, stworzona specjalnie z myślą o tych, którzy lubią sobie pograć w golfa

Dołącz do dyskusji 0

Garmin zaprezentował nową opaskę, model Approach X10. Nie jest ona jednak dla wszystkich. Urządzenie powstało z myślą o osobach, które lubią sobie pograć w golfa i to właśnie do nich kierowana jest najnowsza propozycja tego producenta.

Jak deklaruje Dan Bartel, wiceprezes ds. globalnej sprzedaży konsumenckiej, Garmin Approach X10 jest prostą i intuicyjną opaską, idealną dla początkujących, którzy dopiero zaczynają naukę gry oraz dla zapalonych golfistów, potrzebujących dedykowanego sprzętu, niezbędnego na polu. Co więcej, Bartel zapewnia, że nawet tym, którzy nigdy nawet nie trzymali kija w ręce, urządzenie da narzędzia, pozwalające im przełamać pierwsze lody.

To tyle z marketingowej gadki. Z konkretów mamy natomiast informację, że do pamięci Garmin Approach X10 wgrano dane na temat ponad 41 tysięcy pól golfowych na całym świecie, a do tego baza ma być na bieżąco aktualizowana. Dzięki temu użytkownik może z łatwością sprawdzić na przykład odległości (początek, środek, koniec pola). Opaska wskaże mu również wszystkie elementy, w tym różne przeszkody, oddzielające go od dołka. Automatycznie też rozpozna, kiedy jej właściciel przejdzie na kolejne pole oraz będzie prowadzić statystyki gry.

Co ciekawe, Approach X10 nie jest pierwszą i jedyną opaską od Garmina, wyprodukowaną z myślą o golfistach. Producent stworzył jednak zupełnie nową aplikację Garmin Golf, pozwalającą użytkownikowi na przykład konkurować w cotygodniowych tabelach wyników na dowolnym polu golfowym. Oczywiście da się także zaprosić znajomych, by z nimi rywalizować.

Z suchych danych mamy z kolei informację, że Garmin Approach X10 wyposażono w 1-calowy wyświetlacz dotykowy i akumulator, wystarczający na 12 godzin z włączonym GPS-em. Opaska wytrzyma również napór wody o ciśnieniu nawet 5 ATM. Cenę urządzenia ustalono na 199,99 dolarów, tj. równowartość ~670 złotych.

Źródło: Garmin

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona