Premiera Samsung Galaxy Tab bez 3G przesunięta - Tabletowo.pl

Premiera Samsung Galaxy Tab bez 3G przesunięta

Tabletowo.pl Premiera Samsung Galaxy Tab bez 3G przesunięta Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Niedługo po oficjalnej prezentacji Galaxy Tab, Samsung zapowiedział, że niebawem na rynek trafi odchudzona jego wersja – czyli z WiFi ale bez 3G. I faktycznie tak ma być, jednak jeszcze nie teraz. Do sieci przeciekła informacja, że premiera urządzenia została przesunięta na „po świętach”.

Nie tak dawno informowałam, że Galaxy Tab bez WiFi pojawił się w Best Buy. Nieco później – że tablet przeszedł przez ręce urzędników z amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności. Wszystko więc wskazywało na to, że będzie go można znaleźć w sprzedaży jeszcze w listopadzie.

Okazuje się jednak, że sprzęt tak szybko nie trafi na półki sklepowe. Według najnowszych informacji, Galaxy Tab bez 3G trafi na rynek po świętach, czyli prawdopodobnie w styczniu 2011 roku. Jego cena ma wynosić 500 dolarów.

Niby jest to cena zbliżona do iPada (w wersji z WiFi, bez 3G), ale za Galaxy Tab przemawia obecność kamerki do połączeń wideo oraz obsługa Flash 10.1, czego – jak wiemy – w tablecie Apple próżno szukać.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona