BlackBerry KEY2 Red Edition (fot. BlackBerry)

BlackBerry KEY2 będzie dostępny w nowym, czerwonym kolorze

Nie wiem, jak Wam, ale mi podobają się czerwone smartfony. Co prawda, niektóre modele charakteryzują się krzykliwymi odcieniami czerwieni, lecz chyba sami przyznacie, że nie jest tak w przypadku BlackBerry KEY2. Jeżeli najnowsza wersja kolorystyczna przypadła Wam do gustu, to mam dla Was dobrą wiadomość, ponieważ już można zamawiać ten model w przedsprzedaży. 

Firma TCL odświeżyła BlackBerry KEY2, wprowadzając nową wersję kolorystyczną. Przy okazji zadbano też o lekką zmianę nazwy smartfona, ponieważ w tej barwie nazywa się BlackBerry KEY2 Red Edition.

Moim zdaniem smartfon wygląda w tym kolorze obłędnie, a przede wszystkim elegancko. Producent zdecydował się na połączenie ciemnej czerwieni z czernią, więc to nie mogło się nie udać. Takie zestawienie kolorów chyba zawsze dobrze się prezentuje. Nowym odcieniem został pokryty front oraz ramka urządzania – klawisze oraz plecki są czarne.

Poza zmianą nazwy urządzenia i dodaniem koloru, smartfon różni się jeszcze jednym małym aspektem od standardowej wersji. BlackBerry KEY2 Red Edition będzie dostępny tylko w jednej konfiguracji, z 6 GB RAM i 128 GB pamięci na pliki użytkownika. Biorąc pod uwagę termin premiery BlackBerry KEY2, to można założyć, że producent chce zwiększyć sprzedaż aktualnego modelu przed prezentacją KEY3, który powinien ukazać się w najbliższym czasie.

Smartfon dostępny będzie dostępny w Ameryce Północnej, Azji, Bliskim Wschodzie oraz Europie. Został wyceniony na kwotę 750 euro (czyli równowartość ~3250 złotych przy obecnym kursie euro). Co ciekawe, do BlackBerry KEY2 Red Edition będą dodawane specjalne czerwone słuchawki z logo firmy. Jeśli chcielibyście go zamówić, to już jest dostępny w przedsprzedaży na oficjalnej stronie BlackBerry Mobile.

Polecamy również:

Premiera BlackBerry KEY2 – producent ulepszył wszystko to, co mógł i stworzył świetny sprzęt

Źródło: Android Headlines