Głośnik Bluetooth Platinet ARO najlżejszy nie jest, ale za to mocy i zapasu energii mu nie brakuje | Tabletowo.pl

Głośnik Bluetooth Platinet ARO najlżejszy nie jest, ale za to mocy i zapasu energii mu nie brakuje

Dołącz do dyskusji 0

Głośniki Bluetooth w ogromnej większości to niewielkie i raczej kompaktowe urządzenia. Niektóre mają jednak albo dość pokaźne gabaryty, albo swoje ważą. Platinet ARO jest spory i do najlżejszych nie należy, ale za to oferuje naprawdę dużą moc, wystarczającą do rozkręcenia małej imprezki w gronie najbliższych.

Platinet ARO na grafikach promocyjnych wygląda dość niepozornie, ale w rzeczywistości ma wymiary 310×131,5×113,42 mm i waży 1,905 kg, więc nie sposób go nie zauważyć na stole czy biurku. W jego przypadku producent zdecydował się też na nowoczesne wzornictwo, aczkolwiek jednocześnie nie jest ono na tyle „agresywne”, żeby sprzęt rzucał się aż nadto w oczy. Na tyle znajduje się z kolei uchwyt, który ułatwi przenoszenie urządzenia.

Platinet ARO (fot. Platinet)

Platinet ARO dysponuje dwoma głośnikami o mocy 15 W każdy, więc w sumie daje to 30 W. Producent zapewnia, że generują one dynamiczny, głośny i czysty dźwięk, wzbogacony o wyraziste basy. Muzykę można przesyłać do głośnika bezprzewodowo za pomocą Bluetooth 4.0 (deklarowany zasięg to 10 metrów) lub przewodowo przez 3,5 mm złącze AUX. Użytkownik może też odtwarzać utwory bezpośrednio z pendrive’a za pośrednictwem pełnowymiarowego portu USB.

Głośnik Platinet ARO zasila akumulator o pojemności 5400 mAh – według zapewnień producenta, taki zapas energii ma wystarczyć na kilkanaście godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Platinet nie wspomina nic o funkcji zestawu głośnomówiącego, więc wygląda na to, że nie da się przez ten model przeprowadzać rozmów głosowych.

Cenę głośnika Platinet ARO ustalono na 249,90 złotych. Urządzenie dostępne jest m.in. w oficjalnym sklepie internetowym Platinet i >Media Expert< (w tym drugim kosztuje nawet mniej, bo 229 złotych).

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona