Premiera Apple Watch 2 we wrześniu tego roku? - Tabletowo.pl

Premiera Apple Watch 2 we wrześniu tego roku?

Dołącz do dyskusji 0

Podczas poniedziałkowej konferencji otwierającej WWDC 2016 dowiedzieliśmy się, że wkrótce użytkowników zegarków Apple Watch czeka duża aktualizacja systemu – do watchOS 3.0. Przy okazji, zupełnie przypadkowo, wyciekła data premiery kolejnego zegarka Apple.

Na Apple Watch 2 czeka wiele osób. Czy firmie Tima Cooka uda się zaprezentować lepsze urządzenie, czy też Apple będzie odcinał kupony, wprowadzając jedynie drobne poprawki w swoim zegarku? Być może niebawem się tego dowiemy.

Według doniesień azjatyckich dostawców sprzętu dla Apple, ostatnimi czasu zamówienia na komponenty związane z Apple Watch bardzo wzrosły. Może to świadczyć o tym, że firma przygotowuje się do premiery kolejnej wersji swojego zegarka. Wzrost zamówień sugeruje, że firma może produkować obecnie nawet 2 mln urządzeń miesięcznie.

Jako że sprzedaż pierwszej generacji Apple Watch raczej nie zachwyca, można przypuszczać, że zamówienia dotyczą już kolejnego modelu urządzenia. A zatem Apple Watch 2 miałby być już w produkcji. Dostawcy sprzętu dla firmy z Cupertino twierdzą, że możliwa premiera drugiego wydania smartwatcha to 3 kwartał tego roku.

Idąc dalej tym tropem można przypuszczać, że ewentualna premiera Apple Watch 2 mogłaby mieć miejsce w tym samym czasie, co iPhone 7. Czyli w połowie września tego roku. Oczywiście, kiedy policzymy wszystkie „jeżeli” i „gdyby”, gołym okiem widać, że przypuszczenia na temat premiery Apple Watch 2 nie stoją na mocnych podstawach.

Ale przynajmniej, jeżeli wszystko się potwierdzi, będę mógł napisać we wrześniu: „A nie mówiłem” ;)

Źródło: DigiTimes

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona