ankiety Google
Ankiety Google (źródło: Google Play)

Premie za ankiety Google oficjalnie w Polsce. Tak możesz zarabiać przez aplikację

Jak bez większego wysiłku zyskać środki na pomniejsze zakupy w sklepie Google Play? Można na przykład skorzystać z aplikacji Premie za ankiety Google. Firma raz na jakiś czas udostępnia tam ankiety, za które można dostać do 4 zł od sztuki.

Premie za ankiety Google – co to takiego?

Jak wyjaśnia Google w opisie aplikacji w Google Play, jest to program służący do zdobywania środków do wydania w sklepie z aplikacjami. Konieczne jest podanie kilku informacji o sobie oraz czujność – raz na tydzień (czasem częściej, ale zwykle znacznie rzadziej) w apce pojawi się ankieta, której wypełnienie skutkuje przyznaniem niewielkiej kwoty do wykorzystania w sklepie Google Play. Maksymalnie za jedną ankietę można dostać 4 zł, ale rzadko kiedy trafiają się takie „perły”. Zwykle jest to złotówka lub dwie.

Reklama

Premie za ankiety Google nie mają zbyt chlubnej historii. Choć aplikację można było pobierać już od dawna, ankiety pojawiały się w niej niezwykle rzadko, a niektórym użytkownikom zgromadzone środki potrafiły znikać przed ich przyznaniem na konto sklepu Google Play. Być może teraz będzie trochę lepiej.

Premie za ankiety Google oficjalnie w Polsce

Sekcja nowości na stronie aplikacji zawiera nową informację, dotyczącą tego, że Premie za ankiety Google dostępne są teraz w Polsce, Chile i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Powinno to mieć silny wpływ na ilość ankiet pojawiających się w aplikacji. Oby, bo trzeba gdzieś zarobić na mikropłatności do gier ;)

Aplikację Premie za ankiety Google pobierzecie na Androida stąd.

źródło: własne dzięki Android Police