Pracujesz dla Microsoftu - dostajesz Surface, smartfona z WP8 i komputer z Windows 8 - Tabletowo.pl

Pracujesz dla Microsoftu – dostajesz Surface, smartfona z WP8 i komputer z Windows 8

Tabletowo.pl Pracujesz dla Microsoftu - dostajesz Surface, smartfona z WP8 i komputer z Windows 8 Ciekawostki Microsoft Nowości

Najważniejsze w życiu, to szczęśliwym być. A w dochodzeniu do tego szczęścia istotną kwestią jest znalezienie pracy, która pozwoli się spełnić zawodowo i przy okazji nieźle zarobić (albo odwrotnie, jak kto woli). Pracownicy Microsoftu nie mają na co narzekać. Poza dobrymi zarobkami, dostają wszelkiego rodzaju gratisy. Steve Ballmer zapowiedział, że wszyscy pełnoetatowi pracownicy otrzymają zestaw urządzeń pracujących w oparciu o najnowsze wersje okienkowego systemu koncernu z Redmond.

Podczas wystąpienia CEO Microsoftu, Steve’a Ballmera, w KeyArena w Seattle, na spotkaniu pracowników firmy, chyba wszyscy przecierali oczy ze zdumienia po usłyszeniu obietnicy swojego szefa nad szefami. Stwierdził, że każdy pracownik, dostanie za darmo tablet Surface RT, smartfona z Windows Phone 8 i komputer z Windows 8, wyprodukowany przez jednego z partnerów Microsoftu. Urządzenia będą mogli wykorzystywać zarówno w pracy, jak i w domu.

Ilu pracowników Microsoft zatrudnia na pełny etat? 94 tysiące… To teraz już wiecie dla jakiej firmy warto pracować ;)

A teraz pomyślcie… kiedy ostatni raz dostaliście choćby minimalną podwyżkę?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona