Poznaliśmy europejskie ceny Sony Xperia Tablet Z - Tabletowo.pl

Poznaliśmy europejskie ceny Sony Xperia Tablet Z

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Poznaliśmy europejskie ceny Sony Xperia Tablet Z Nowości

Gdy Sony zaprezentowało Sony Xperia Tablet Z, produkt ten nie zrobił na mnie zbytniego wrażenia. OK, parametry techniczne ma bardzo interesujące, ciekawostkę w postaci wodo- i pyło-odporności, ale jakoś nie przyciągnął mojej uwagi na dłużej. Sytuacja zmieniła się diametralnie, gdy wreszcie miałam okazję obcować z nim na MWC 2013 w Barcelonie. W ciągu ledwie kilkunastu minut zdążył mnie w sobie rozkochać (tu mam przewagę: w razie czego to ja go <nim?> mogę rzucić, a nie on mnie ;)) do tego stopnia, że z coraz większą niecierpliwością czekam na jego polską premierę. Ale zanim ta nadejdzie, muszę się zadowolić napływającymi zewsząd informacjami na jego temat. Wśród nich najnowszymi odnośnie europejskich cen urządzenia.

Z informacji, jakie można znaleźć w sieci wynika, że Xperia Tablet Z będzie dostępny w trzech konfiguracjach: 16GB WiFi, 32GB WiFi i 16GB 4G/LTE. Ceny będą zależeć od konkretnego kraju, a mają się prezentować następująco (za XperiaBlog):
– 16GB WiFi: 499 euro (Belgia, Francja, Niemcy, Włochy, Portugalia, Hiszpania), 530 euro (Dania, Norwegia, Szwecja), 399 funtów (Wielka Brytania),
– 32GB WiFi: 549 euro lub 610 euro, 449 funtów,
– 16GB 4G: 649 euro lub 660 euro (Dania), 712 euro (Szwecja), 499 funtów.

Europejska premiera Sony Xperia Tablet Z ma mieć miejsce w połowie kwietnia. Mam nadzieję, że na polską nie przyjdzie nam zbyt długo czekać. Więcej informacji na temat samego tabletu, jak również moje pierwsze wrażenia z Barcelony, znajdziecie w tym wpisie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona