Poznaliśmy europejskie ceny Asusa Padfone, Transfomer Pad Infinity 700 i Transformer Pad 300? - Tabletowo.pl

Poznaliśmy europejskie ceny Asusa Padfone, Transfomer Pad Infinity 700 i Transformer Pad 300?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Poznaliśmy europejskie ceny Asusa Padfone, Transfomer Pad Infinity 700 i Transformer Pad 300? Asus Nowości Plotki / Przecieki

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że jednym z najciekawszych hybrydowyh urządzeń zaprezentowanych w pierwszych miesiącach 2012 roku, jest Asus Padfone. Nic więc dziwnego, że z upływem kolejnych dni drugiego kwartału bieżącego roku, kiedy to miał zadebiutować w sprzedaży, pojawia się coraz więcej pytań o jego datę premiery i europejską cenę. Dziś w sieci pojawiły się informacje dotyczące europejskiej, rynkowej premiery Asusa Padfone, Transformer Pad Infinity 700 oraz Transformer Pad 300 i ceny we Włoszech. Na chwilę obecną są to jedynie spekulacje, aczkolwiek wiele wskazuje na to, że okażą się prawdziwe – według redaktorów portalu Eeepc.it mają zostać potwierdzone podczas Milan Design Week 2012 (17 – 22 kwietnia).

Asus Padfone

Według najnowszych informacji, sam smartfon ma trafić do sprzedaży we włoskich sieciach komórkowych pod koniec maja w nieznanej na razie cenie. Pod koniec czerwca natomiast ma się znaleźć w sklepach zestaw (smartfon + tablet) w wersji 32GB za 699 euro. Wersja z LTE ma zadebiutować we wrześniu, natomiast klawiatura ma być sprzedawana oddzielnie za 149 euro.

Asus Transformer Pad 300

Wspomniany portal donosi, że Asusa Transformer Pad 300 we Włoszech będzie można kupić w maju w następujących konfiguracjach (najprawdopodobniej ze stacją dokującą, aczkolwiek nie zostało to jednoznacznie określone):
– 32GB za 399 euro,
– 32GB 3G za 499 euro.

Asus Transformer Pad Infinity 700

Wiele wskazuje na to, że urządzenie zadebiutuje na półkach sklepowych w połowie czerwca w wersji 64GB za 599 euro. Jest tu jednak pewien haczyk, cena dotyczy samego tabletu, bez stacji dokującej.

Teraz tylko czekać aż Asus oficjalnie wypowie się czy powyższe informacje są prawdziwe. A okazja do tego będzie doskonała – wspomniane wydarzenie Milan Design Week 2012.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona