Poznaliśmy cenę Samsunga Galaxy Tab 8.9 z 3G | Tabletowo.pl

Poznaliśmy cenę Samsunga Galaxy Tab 8.9 z 3G

Dołącz do dyskusji 0

Samsung Galaxy Tab 8.9 to jeden z tańszych tabletów, które niebawem zadebiutują na rynku. Ale to, że jest tańszy nie znaczy, że odbiega parametrami technicznymi od pozostałych rywali. To właśnie sprawia, że na jego rynkową premierę czeka sporo osób… a niektórym być może się już odechciało po tym, co dziś zobaczyli. Bowiem na stronie niemieckiego Amazonu przez cały dzisiejszy dzień wisiała informacja o tym, że Samsung Galaxy Tab 8.9 z 16GB pamięci kosztuje… 606,5 euro.

Jak widzicie na powyższym screenie, Amazon podał jedynie, że chodzi o wersję z 16GB pamięci wewnętrznej, Androidem i aparatem 3 Mpix – i tyle, żadnych dodatkowych informacji. Nic więc dziwnego, że niektóre źródła żywcem uznały, że Samsung robi nas w bolo, podając niską cenę na prezentacji modelu (469 dolarów), a teraz ją znacznie zawyża. Na szczęście większość portali dobrze uznała, że musi to być cena tabletu z 3G. I faktycznie, tak  właśnie jest – to z kolei pokazuje screen poniżej (obecnie można zobaczyć bezpośrednio na Amazon).

Cena Samsunga Galaxy Tab 8.9 z WiFi i 16GB to 469 dolarów. Przyjęło się, że różnica w cenie modeli z 3G i bez to ok. 150 dolarów – można więc wnioskować, że koszt tabletu z 3G i 16GB w USA będzie wynosił ok. 619 dolarów (ok.  440 euro ~1700 zł plus VAT 23%). Chyba niestety musimy się przyzwyczaić do przelicznika 1 dolar = 1 euro…

Data dostępności Samsunga Galaxy Tab 8.9 z 3G na razie nie jest znana.

źródło, Amazon

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona