Poznaliśmy cenę Samsunga Galaxy Note 8.0? - Tabletowo.pl

Poznaliśmy cenę Samsunga Galaxy Note 8.0?

W dzisiejszych czasach, gdy praktycznie każdy, jeśli tylko chce, ma dostęp do internetu, bardzo trudno jest utrzymać jakiekolwiek poufne informacje w tajemnicy. A w szczególności jeśli chodzi o czekające na oficjalną prezentację urządzenia. Wszyscy producenci znani są z wypuszczania tzw. „przecieków kontrolowanych”, mających na celu zainteresowanie potencjalnych klientów najnowszym produktem. Ale Samsung przeszedł już samego siebie. Jakiś czas temu sam JK Shin potwierdził, że Galaxy Note 8.0 istnieje i że będzie miał premierę podczas MWC 2013 w Barcelonie. Żeby tego było mało, wiemy już jak będzie wyglądał i jakie będzie oferował parametry techniczne. Dziś z kolei poznaliśmy prawdopodobne ceny produktu.

Jeden z australijskich sklepów internetowych podzielił się informacjami na temat ceny nadchodzącego sprzętu. Według niego, Samsung Galaxy Note 8.0 ma kosztować 450-480 euro za wersję z 16GB pamięci i 490-550 euro za wersję z 32GB pamięci. Oczywiście są to kwoty nieoficjalne i niepotwierdzone przez żadnego z przedstawicieli koreańskiego koncernu, ale – mimo wszystko – bardzo prawdopodobne.

A jaki ma być najnowszy przedstawiciel samsungowej rysikowej rodziny Note? Ma posiadać przede wszystkim czterordzeniowy procesor 1,6GHz, 2GB RAM, ekran 8″ 1280 x 800 pikseli, Androida 4.2 oraz akumulator o pojemności 5400 mAh. Więcej na jego temat dowiecie się z tego wpisu.

Tymczasem nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwie poczekać na oficjalną premierę Samsunga Galaxy Note 8.0. Wtedy, miejmy nadzieję, Samsung ujawni ceny swojego najnowszego urządzenia.

Aktualizacja:

Portal MobileGeeks.de podaje początkową cenę produktu nieco niższą: 391 euro. Ciekawe czy któraś z nich ostatecznie okaże się prawdziwa.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona