Poznajcie Sony Xperia Tablet Z z 10,1-calowym ekranem - Tabletowo.pl
Ważne

Poznajcie Sony Xperia Tablet Z z 10,1-calowym ekranem

Za pośrednictwem serwisu społecznościowego Twitter, świat obiegła informacja dotycząca najnowszego tabletu internetowego z logo Sony na obudowie. Mowa o modelu Xperia Tablet Z, który w niedługim czasie powinien doczekać się swojej oficjalnej prezentacji, zaś do sprzedaży trafić ma w drugim kwartale bieżącego roku.

Jak wynika z najnowszych informacji, Sony Xperia Tablet Z o nazwie kodowej Pollux (C690X oraz SO-03E dla sieci NTT DoCoMo) zostanie wyposażony w 10,1-calowy wyświetlacz, na którym w rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli prezentowany będzie system Google Android 4.1.2 Jelly Bean. Natomiast za wydajność odpornej na kurz i wodę (certyfikaty IP55 i IP57) całości odpowiadać będzie czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 o taktowaniu 1,5 GHz z chipem graficznym Adreno 320 oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM.

Ponadto najnowsza tabletowa produkcja Japończyków zaoferować ma 32 GB wbudowanej pamięci, dwa aparaty – główny o matrycy 8 Mpix oraz frontowy 2 Mpix – modem 4G LTE, akumulator o pojemności 6000 mAh oraz wsparcie dla bezstykowej technologii NFC. Sony Xperia Tablet Z, liczący 6,9 mm grubości zadebiutuje na rynku najprawdopodobniej w dwóch wariantach kolorystycznych – białym oraz czarnym.

Niestety na chwilę obecną to wszystko, co wiemy na jego temat, toteż jeśli chcecie poznać kolejne szczegóły dotyczące tytułowego modelu, śledźcie z uwagą Tabletowo.pl.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona