„Powrót do szkoły” – celujące promocje na początek roku szkolnego w Media Expert

Akcja partnerska

W drugiej połowie sierpnia serca młodych ludzi, którzy muszą wrócić w szkolne mury z początkiem września, napełnia bezbrzeżny smutek. Oto dni beztroskiej zabawy i radosnego szwendania się po okolicy bez wyraźnego celu dobiegają końca. Sklep Media Expert postanawia złagodzić nieco ból wrześniowych poranków akcją „Powrót do szkoły”.

Uczniowie (a raczej: ich rodzice) oraz studenci (w tym wypadku również często rodzice) mogą skorzystać z promocji, w której uwzględniono szeroki katalog produktów, w tym laptopy, tablety i smartfony. Mogą one ułatwić uczniom rozwijanie szkolnych pasji i realizację naukowych ambicji, albo po prostu być dobrym sprzętem do rozrywki.

Reklama

Jak przekazuje Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert,

„Czerwcowe rekordy projektu „Płacimy za oceny!” bardzo pozytywnie nas zaskoczyły. Zrealizowaliśmy ponad 50 proc. więcej transakcji z okazaniem świadectwa szkolnego niż w roku 2018. Chcemy pójść tym tropem i zaproponować wracającym z wakacji uczniom i studentom świetne promocje cenowe i atrakcyjne formuły łączenia produktów z wysokimi rabatami.”

Promocja przyjmuje różne formy, więc warto być czujnym. W elektromarketach i sklepie internetowym MediaExpert.pl będzie można między innymi skorzystać z atrakcyjnych przecen przy zakupie dwóch, trzech lub czterech produktów objętych akcją „Powrót do szkoły”. Rabaty nawet do 50 proc. będą udzielane na najtańszy z wybranych sprzętów. W zależności od wartości koszyka zakupowego, możemy zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Rabaty wyglądają tak:

  • 10% przy zakupie 2 produktów (rabat dotyczy najtańszego produktu),
  • 25% przy zakupie 3 produktów (rabat dotyczy najtańszego produktu),
  • 50% przy zakupie 4 produktów (rabat dotyczy najtańszego produktu).

Ponadto, przy zakupie wybranych laptopów, Media Expert zaproponuje pakiet Office 365 Personal za złotówkę, co oznacza kolejne 298 złotych oszczędności.

Na akcji „Powrót do szkoły” zyskają również uczniowie i studenci, którzy noszą się z zamiarem nabycia jednego z najnowszych smartfonów. Do każdego zakupionego smartfona, sieć Media Expert dołączy opcję bezpłatnego zabezpieczenia ekranu.

Media Expert ma jeszcze w zanadrzu kilka dodatkowych atrakcji, których nie chciał zdradzić. Zachęca jednak do odwiedzania elektromarketów, strony MediaExpert.pl i kanałów społecznościowych sklepu we wrześniu.

Do skorzystania z promocji wystarczy okazanie ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej. Osobom niepełnoletnim w chwili zakupu musi towarzyszyć opiekun prawny. Szczegółowe warunki promocji reguluje regulamin akcji dostępny w elektromarketach i na stronie MediaExpert.pl.

Akcja „Powrót do szkoły” trwa od 14 sierpnia do 11 października.

Wpis powstał przy współpracy ze sklepem Media Expert