Powitajmy nowych redaktorów na łamach Tabletowo.pl! | Tabletowo.pl

Powitajmy nowych redaktorów na łamach Tabletowo.pl!

Dołącz do dyskusji 0
20121113-212804.jpg

Tym razem nietypowy news z redakcyjnego podwórka… Stali Czytelnicy Tabletowo.pl na pewno zauważyli, że w ciągu ostatnich tygodni pojawiały się wpisy prawie wyłącznie mojego autorstwa. Wiele czynników wpłynęło na to, że Jarek musiał ograniczyć swoją aktywność na stronie do minimum. A przyznacie, że na rynku tabletów i aplikacji na nie przeznaczonych dzieje się coraz więcej. Stąd też moja decyzja o rozszerzeniu redakcji o nowe osoby…

Znaleźć dobrych redaktorów nie jest wcale łatwo. Tym bardziej cieszy mnie fakt, iż trafiłam na bardzo fajnych ludzi, którzy naprawdę lubią to, co robią i są pasjonatami nowych technologii. Mam nadzieję, że przyjmiecie ich wszystkich z otwartymi ramionami i życzliwością! ;)

Od dziś do grona redaktorów Tabletowo.pl dołączyli:
– Weronika Chyla (po dłuższej przerwie),
– Jakub Gralak,
– Rafał Kaczor,
– Kamil Kozłowski.

Swoim piórem będzie nas wspierał także Kivio. A wszystkie osoby zainteresowane gościnnym publikowaniem autorskich materiałów: newsów, recenzji, felietonów, etc. zapraszam do kontaktu mejlowego (adres znajdziecie w zakładce redakcja).

Ja ze swojej strony witam nowych redaktorów i życzę im mnóstwo interesujących wiadomości do przekazania. A Wam, drodzy Czytelnicy, miłego czytania wszelkich treści zamieszczanych na łamach Tabletowo.pl! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona