Power bank Xiaomi 10000 mAh drugiej generacji ponownie w promocji! Tym razem za 55 złotych 19
fot. Mi.com

Power bank Xiaomi 10000 mAh drugiej generacji ponownie w promocji! Tym razem za 55 złotych

Tydzień temu pisałem o promocji na power bank od Xiaomi o pojemności 10000 mAh, w której dało się go kupić za 50 złotych. Jeśli wtedy go nie kupiłeś i żałujesz, to nie wszystko stracone. Właśnie bowiem pojawiła się kolejna korzystna oferta na ten sprzęt!

Tym razem w lubianym w Polsce sklepie GearBest możesz kupić power bank Xiaomi o pojemności 10000 mAh drugiej generacji w cenie 14,99 dolarów (po aktualnym kursie Revolut jest to 55 złotych).

Przypomnę najważniejsze cechy tego produktu. Dostępny w promocji power bank Xiaomi o pojemności 10000 mAh drugiej generacji wyróżnia się obudową, która jest wykonana z aluminium – jej grubość to zaledwie 14,1 mm. Całość jest bardzo minimalistyczna: na górnej krawędzi znajdują się cztery diody, które informują o aktualnym stanie naładowania akumulatora – aktywuje się je za pomocą przycisku znajdującego się obok nich. Bank energii wyposażony jest w dwa porty: jeden microUSB (do ładowania power banku) oraz drugi USB 2.0. Urządzenia ładowane są z natężeniem 5V / 2A, 9V / 2A (wartość odpowiada standardowi Quick Charge 3.0 i Huawei Supercharge) oraz 12V / 1,5A.

W cenie 14,99 dolarów (55 złotych) dostępny jest tylko power bank w kolorze srebrnym. Za wersję czarną trzeba natomiast zapłacić 17,42 dolarów (63,17 złotych). Wysyłka listem rejestrowanym kosztuje 0,14 dolara (50 groszy).

Aby skorzystać z promocji należy użyć kuponu rabatowego – GB50-$5off

Promocja jest ograniczona czasowo – potrwa tylko do 21 maja 2018 roku. Dodatkowo należy pamiętać, że aby skorzystać z promocji, musisz zakupić produkt z linku znajdującego się poniżej. Oferta skierowana jest do osób, które posiadają subskrypcję mailową od sklepu GearBest – niżej udostępniamy link z promocyjną ceną.

AktualizacjaZ niewiadomych przyczyn, niektórzy nie mają dostępu do promocji. Nie wiem, dlaczego występuje taka sytuacja – niektórym wyświetla się prawidłowa cena po wybraniu czarnej wersji.

Źródło: GearBest