Co dwa powerbanki to nie jeden, a do tego w zestawie z elegancką stacją dokującą od Platinet | Tabletowo.pl

Co dwa powerbanki to nie jeden, a do tego w zestawie z elegancką stacją dokującą od Platinet

Dołącz do dyskusji 0

Powerbank to bardzo przydatne akcesorium. Szczególnie, jeśli ktoś zamierza intensywnie korzystać ze swojego smartfona/tabletu, a wie, że nie będzie w międzyczasie miał okazji podładować urządzenia klasyczną ładowarką. Platinet podszedł jednak do sprawy nieco inaczej, ponieważ nie oferuje jednego banku energii, a dwa, w dodatku w zestawie ze stacją dokującą.

Przygotowany przez Platinet zestaw wydaje mi się idealną propozycją dla par, ponieważ użytkownik-singiel wolałby chyba raczej jeden powerbank o większej pojemności, a nie dwa o mniejszej. Design tego akcesorium jest bowiem na tyle uniwersalny, że spokojnie pasuje ono zarówno do kobiecej torebki, jak i torby/plecaka na męskim ramieniu. Do wyboru są dwa wykończenia: pierwsze podgumowanym materiałem ze złotymi wstawkami i drugie szarym materiałem, wizualnie przypominającym kamień.

Każdy powerbank dysponuje ogniwami o łącznej pojemności 5000 mAh. Do tego są wskaźnik LED, porty microUSB i pełnowymiarowe USB 2.0 oraz złącze magnetyczne, za pośrednictwem którego akumulatory są ładowane (5V 2,1 A), kiedy bank energii umieści się na dołączanej w zestawie stacji dokującej. Podłączone do powerbanku urządzenia również mogą być ładowane prądem o natężeniu maksymalnie 2,1 A.

Każdy z powerbanków ma wymiary 92x54x42 mm i waży 128 gramów. Stacja dokująca mierzy z kolei 143x46x20,5 mm i waży 123 gramy. W zestawie sprzedażowym dołączany jest także kabel z końcówką microUSB. Sugerowaną cenę tego akcesorium Platinet ustalił na 169,90 złotych. Można je kupić m.in. w oficjalnym sklepie internetowym producenta. Dostawa jest bezpłatna, sprzęt oczywiście objęty jest 24-miesięczną gwarancją, realizowaną na terenie Polski.

Polecamy również:

ttec wprowadza na polski rynek dwa nowe powerbanki z serii AlumiSlim – 5000 mAh i 10000 mAh. Znamy ceny

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona