Power bank ADATA T10000 – 10000 mAh o grubości smartfona w etui

ADATA zaprezentowała nowy power bank – model T10000. Zainteresowani mogą nim być wszyscy, którzy chcieliby mieć pod ręką spory zapas mocy w kompaktowych rozmiarach.

ADATA T10000 to power bank o pojemności 10000 mAh. Oprócz niej, jego najważniejszą zaletą jest grubość konstrukcji. 15 mm grubości czyni go smuklejszym niż niejeden smartfon zamknięty w etui. Wygodzie służyć ma również niska waga urządzenia – 217 gramów. Dokładne wymiary ADATA T10000 to: 135,5x67x15 mm.

Reklama
Power bank ADATA T10000
Wygląd to na pewno mocna strona T10000 / ADATA

Dzięki chropowatej obudowie i zaokrąglonym krawędziom, power bank ADATA T10000 powinien bez problemu zmieścić się do kieszeni spodni razem ze smartfonem, jednocześnie bardzo nam nie wadząc. Matowa powłoka przypomina strukturą i wyglądem skórę, co dodaje urządzeniu elegancji.

Zestaw jaki znajdziemy w pudełku: urządzenie, kabel do ładowania i instrukcja obsługi / ADATA

O poziomie naładowania baterii dowiemy się za pomocą czterech, białych diod LED na froncie. ADATA T10000 naładujemy za pomocą portu micro-USB. Szkoda, że producent nie pokusił się o użycie nowszego złącza USB-C, które jest obecne w większości nowych smartfonów już od dłuższego czasu. Power bank nie wspiera szybkiego ładowania – naładowanie go do pełna potrwa od 6 do 7 godzin. Przynajmniej gdy już go naładujemy, prąd będziemy mogli oddać do dwóch urządzeń jednocześnie. 2 porty USB mogą zasilać nasze gadżety maksymalnie napięciem rzędu 2 A (przy 5 V).

power bank ADATA T10000
ADATA T10000 / ADATA

Power bank został wyposażony w wiele rozwiązań, chroniących go przed różnymi niebezpieczeństwami. Nie powinno mu być straszne zwarcie, przegrzanie, przepięcia, czy też zbyt duży prąd ładowania. Do tego obudowę wykonano z niepalnego tworzywa.

Z jednej strony nowy produkt ADATA wydaje się być nowoczesny: smukła obudowa i ciekawy design mogą przyciągnąć niejedno spojrzenie. Szkoda tylko, że zabrakło wsparcia dla szybszego ładowania. Jeśli jednak nie zależy Wam na czasie, a na poręczności, ADATA T10000 może się Wam spodobać. Cena tego power banka zostanie podana podczas premiery sklepowej. Do wyboru będą dwie wersje kolorystyczne: czarna i biała.

Źródła: informacja prasowa, ADATA