Pou za darmo dla użytkowników iOS

Pamiętacie tamagotchi? Jeżeli tak, to możecie być zainteresowani grą Pou, która jest obecnie dostępna za darmo w App Store.

Reklama

Pou to tytuł, dzięki któremu niektórzy z Was powrócą w pewnym stopniu do młodości. Wcielamy się w nim w opiekuna małego stworka potrzebującego naszej stałej pomocy. Musimy go na bieżąco karmić, myć, ubierać, ale jednocześnie nie możemy zaniedbać jego kondycji fizycznej, zdrowia oraz samopoczucia. W grze znajdziemy wiele rozgrywek pobocznych. Na przykład możemy skakać do góry niczym skejt w Icy Tower, czy jeździć z naszą postacią samochodem. Zainteresowało to Was? Jeżeli tak, to mam dobrą wiadomość do użytkowników urządzeń pracujących pod kontrolą iOS.

Pou

Do 24 lipca gra Pou dostępna jest całkowicie za darmo w App Store. Cena regularna tego tytułu wynosi niespełna dwa dolary. Deweloper zapewnia, że bez problemu uruchomimy go na urządzeniach pracujących pod kontrolą iOS 5 i wzwyż. Co ważne, gra jest dostępna w języku polskim.

Pou 2

Gra dostępna jest również na Androida i można ją poprać za darmo ze sklepu Google Play.

[button link=”https://itunes.apple.com/pl/app/pou/id575154654?mt=8″ size=”large” text_size=”beta” class=”zkazdej” id=”appstore” newtab=”on”][/button][button link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=me.pou.app” size=”large” text_size=”beta” class=”zkazdej” id=”googleplay” newtab=”on”][/button]