Pou za darmo dla użytkowników iOS

Pou za darmo dla użytkowników iOS

Dołącz do dyskusji 0

Pamiętacie tamagotchi? Jeżeli tak, to możecie być zainteresowani grą Pou, która jest obecnie dostępna za darmo w App Store.

Pou to tytuł, dzięki któremu niektórzy z Was powrócą w pewnym stopniu do młodości. Wcielamy się w nim w opiekuna małego stworka potrzebującego naszej stałej pomocy. Musimy go na bieżąco karmić, myć, ubierać, ale jednocześnie nie możemy zaniedbać jego kondycji fizycznej, zdrowia oraz samopoczucia. W grze znajdziemy wiele rozgrywek pobocznych. Na przykład możemy skakać do góry niczym skejt w Icy Tower, czy jeździć z naszą postacią samochodem. Zainteresowało to Was? Jeżeli tak, to mam dobrą wiadomość do użytkowników urządzeń pracujących pod kontrolą iOS.

Tabletowo.pl Pou za darmo dla użytkowników iOS Apple Gry iOS Promocje

Do 24 lipca gra Pou dostępna jest całkowicie za darmo w App Store. Cena regularna tego tytułu wynosi niespełna dwa dolary. Deweloper zapewnia, że bez problemu uruchomimy go na urządzeniach pracujących pod kontrolą iOS 5 i wzwyż. Co ważne, gra jest dostępna w języku polskim.

Tabletowo.pl Pou za darmo dla użytkowników iOS Apple Gry iOS Promocje

Gra dostępna jest również na Androida i można ją poprać za darmo ze sklepu Google Play.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona