Pou za darmo dla użytkowników iOS | Tabletowo.pl

Pou za darmo dla użytkowników iOS

Dołącz do dyskusji 0

Pamiętacie tamagotchi? Jeżeli tak, to możecie być zainteresowani grą Pou, która jest obecnie dostępna za darmo w App Store.

Pou to tytuł, dzięki któremu niektórzy z Was powrócą w pewnym stopniu do młodości. Wcielamy się w nim w opiekuna małego stworka potrzebującego naszej stałej pomocy. Musimy go na bieżąco karmić, myć, ubierać, ale jednocześnie nie możemy zaniedbać jego kondycji fizycznej, zdrowia oraz samopoczucia. W grze znajdziemy wiele rozgrywek pobocznych. Na przykład możemy skakać do góry niczym skejt w Icy Tower, czy jeździć z naszą postacią samochodem. Zainteresowało to Was? Jeżeli tak, to mam dobrą wiadomość do użytkowników urządzeń pracujących pod kontrolą iOS.

Pou

Do 24 lipca gra Pou dostępna jest całkowicie za darmo w App Store. Cena regularna tego tytułu wynosi niespełna dwa dolary. Deweloper zapewnia, że bez problemu uruchomimy go na urządzeniach pracujących pod kontrolą iOS 5 i wzwyż. Co ważne, gra jest dostępna w języku polskim.

Pou 2

Gra dostępna jest również na Androida i można ją poprać za darmo ze sklepu Google Play.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona