Samsung potwierdza: Galaxy S8 zadebiutuje 29 marca na konferencji w Nowym Jorku

Rok temu, na targach MWC 2016, Samsung zaprezentował Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge. Początkowo spodziewaliśmy się, że Koreańczycy postąpią analogicznie i w tym roku również przywiozą do Barcelony swojego flagowca. Los jednak zdecydował, że tak się nie stanie. Ale producent właśnie potwierdził, że pokaże światu Galaxy S8 podczas konferencji w Nowym Jorku, którą zaplanowano na 29 marca.

Nie po raz pierwszy słyszymy tę datę. O tym, że właśnie tego dnia Samsung zaprezentuje swojego tegorocznego flagowca (choć właściwie to dwa), mówiło się już od dłuższego czasu. Teraz jednak mamy oficjalne potwierdzenie, że tegoroczne Galaxy Unpacked, poświęcone temu modelowi, zaplanowano na 29 marca.

Samsung opublikował również filmik, zapowiadający to wydarzenie i choć nie pokazuje on zbyt wiele, to i tak potwierdza coś, co w sumie większość najbardziej interesuje – smartfon praktycznie nie będzie miał ramek. Niewielkie paski pozostawiono jedynie na górze i dole (po bokach „rozlewa” się tafla wyświetlacza) – w takim wydaniu przedstawiało też Galaxy S8 wiele dotychczasowych przecieków.

https://youtu.be/2iNTxLXO-Iw

Przy okazji warto także wspomnieć, że w przeszłości mówiło się, że Samsung zaprezentuje podczas swojej konferencji w Barcelonie również filmik, zapowiadający premierę Galaxy S8. Jak widać – potwierdziło się. Co więcej, Koreańczycy przygotowali nawet dwa materiały, więc na bogato ;)

Źródło: informacja prasowa