Potwierdzone: Nexus 7 3G 32GB za 1399 zł w sprzedaży od 4. grudnia | Tabletowo.pl

Potwierdzone: Nexus 7 3G 32GB za 1399 zł w sprzedaży od 4. grudnia

Dołącz do dyskusji 0

Gdy pierwszy raz napisałam, że mam już w swych rękach tablet Nexus 7 3G pytaliście kiedy będzie go można kupić w Polsce. Jedyną trafną odpowiedzią, której mogłam udzielić i na pewno by była prawdziwa – bez konkretnej wiedzy na ten temat – było „wkrótce”. Myślałam, że będzie trzeba na niego poczekać do połowy miesiąca, ale, jak się okazało, tajwański koncern potrafi pozytywnie zaskoczyć. Nexus 7 3G 32GB w Polsce będzie dostępny już od 4. grudnia 2012 roku.

Cena również została potwierdzona – Nexus 7 3G 32GB wyceniony został na 1399 złotych. Jedni twierdzą, że jest to dobra propozycja (wśród nich jestem i ja… tak, możecie mnie za to zlinczować), inni – że jest za drogi. Ci drudzy oczekiwali kwoty na poziomie niższym o co najmniej 100 złotych. I to należy zrozumieć: dla jednych 100 złotych to dużo, drudzy z kolei nawet nie zauważą, że tyle zniknęło im z konta. Z drugiej strony – nawet najtańsza wersja iPada mini (16GB WiFi) kosztuje więcej – 1449 złotych (32GB 3G – 2349 złotych).

Oczywiście wszyscy niezadowoleni z ceny mają kilka wyjść z sytuacji. Wśród nich między innymi kupić tablet w innym kraju (to który z Was jedzie do Niemiec? chętnie się zabiorę na wycieczkę ;)), wejść w posiadanie tańszego modelu bez 3G i radzić sobie np. przez tethering lub… poczekać do nowego roku, kiedy to – zapewne – ceny spadną po świąteczno-noworocznym szaleństwie zakupowym.

tablet nexus 7 3g 32gb

Poniżej oficjalna informacja prasowa:

Nowy Nexus 7 z modemem 3G 4 grudnia w Polsce

Dzięki modemowi 3G użytkownicy Nexusa 7 nie muszą się martwić o połączenie z internetem. Mają teraz dostęp do ulubionych multimediów ze sklepu Google Play w każdym miejscu i o każdej porze. Nexus 7 ma już na swoim koncie wiele prestiżowych wyróżnień i zdobytych nagród. Nowy tablet ASUSa trafi do polskich sklepów 4 grudnia. Od wczoraj dostępny jest w przedsprzedaży w sklepach partnerskich ASUSa w cenie 1399 zł.

Nexus 7 to produkt firmy ASUS z szybkim procesorem czterordzeniowym NVIDIA® Tegra® 3, który zapewnia płynne działanie urządzenia oraz komfortowe korzystanie z aplikacji i Internetu, który dzięki wbudowanemu modemowi 3G jest dostępny bez ograniczeń. Opatentowane rozwiązanie 4-PLUS-1™ gwarantuje moc obliczeniową, kiedy jest ona realnie potrzebna użytkownikowi, a następnie przełącza urządzenie w tryb oszczędności energii, kiedy wysoka wydajność przestaje być priorytetem. Tablet wyposażono w najnowszą wersję najpopularniejszego systemu mobilnego – Android 4.2.

Nexus 7 stworzono z myślą o serwisie Google Play, oddając w ręce miłośników elektronicznej rozrywki to, co kochają najbardziej: największą na świecie kolekcję e-booków, miliony piosenek, tysiące filmów i programów telewizyjnych oraz najnowsze czasopisma, a także ponad 675 tys. aplikacji i gier. Nexus 7 posiada także wszystkie najpopularniejsze aplikacje Google takie, jak Gmail, Chrome, Google+ i YouTube.

Nowy Nexus 7 z 32GB pamięci i modemem 3G trafi na półki polskich sklepów 4 grudnia. Już teraz można zamówić go w przedsprzedaży w partnerskich sklepach ASUSa w cenie 1399 zł.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona