Potwierdzone: Honor 7 trafi do sprzedaży w Europie

Premiera nowego high-enda Chińczyków miała miejsce w ostatni dzień czerwca. Od tego czasu nie było jednak do końca pewne czy trafi on do oficjalnej sprzedaży w Europie. Teraz już wiemy, że tak.

Honor umieścił na oficjalnym profilu swojej marki w serwisie YouTube film promocyjny, z którego dowiadujemy się, że Honor 7 trafi na rynki na Starym Kontynencie.

W materiale producent „przy okazji” chwali się, że wyprzedano 200 000 sztuk Honora 7 w zaledwie 2 minuty, a także że w przedsprzedaży zamówiono 2 miliony sztuk i to tylko w 12 godzin, a w tydzień łącznie 9 milionów.

W filmie pojawiają się także pochlebne opinie o Honor 7, mówiące o tym, że „Wygląda na naprawdę mocne urządzenie”, „Pozostaje osiągalny” i „Zastosowano w nim szereg fascynujących nowych funkcji”.

Na koniec przytoczone są cytaty z europejskich mediów, poddające w wątpliwość pojawienie się Honor 7 w oficjalnej sprzedaży w Europie. Honor jednak rozwiewa wszelkie niepewności i odpowiada „TAK” [będzie dostępny na Starym Kontynencie – dop. aut.].

Nie pozostaje nam nic, jak tylko czekać na europejską premierę Honor 7 i poznanie oficjalnej ceny w Polsce.

A w międzyczasie odsyłam Was do wpisu Alberta, który bardzo dokładnie opisał „honorowe” urządzenie.

Źródło: oficjalny kanał Honor w serwisie YouTube