Potwierdzone: będzie 7-calowy tablet Motoroli

Po tym, jak Samsung zapoczątkował prezentowanie tabletów w kilku rozmiarach, część z nas wypatruje większej wersji BlackBerry PlayBook czy HTC Flyer, z kolei niektórzy czekają na mniejszego iPada. I choć wiadomo że każdemu się nie dogodzi, bo każdy z nas ma inny gust i do czego innego wykorzystuje tablet, to producenci próbują spełniać wszystkie nasze zachcianki. I tak, Motorola potwierdziła, że jej 7-calowy tablet pojawi się na rynku jeszcze w tym roku.

Informacja ta nie pochodzi z byle jakiego źródła, bo od samego Sanjay Jha, CEO Motoroli. Dotychczas pojawiały się spekulacje na temat mającej się rzekomo zbliżać premiery 7-calowego tabletu, ale teraz już jest to pewne. Nie wiadomo jedynie kiedy dokładnie możemy się spodziewać jego prezentacji, a co za tym idzie – kiedy trafi do sprzedaży.

Na temat specyfikacji tabletu na chwilę obecną nie da się nic powiedzieć. Możemy się jedynie domyślać, że będzie pracował w oparciu o system operacyjny Android w najnowszej wersji przygotowanej specjalnie z myślą o tabletach – 3.0 Honeycomb.

A co na temat sprzedaży Motoroli Xoom z ekranem 10″? Dowiedzieliśmy się jedynie, że…

sprzedaż rozpoczęła się stosunkowo dobrze.

źródło