Potwierdzone: Asus rozwiąże sprawę z GPS w Transformer Prime - Tabletowo.pl

Potwierdzone: Asus rozwiąże sprawę z GPS w Transformer Prime

Z każdej negatywnej sytuacji należy próbować wyjść z twarzą. Tak obecnie zachowuje się Asus, który dał ciała w swoim flagowym tablecieTransformer Prime – z modułem GPS: u jednych działa, u innych nie. Na pewno pamiętacie, jak ledwie kilkadziesiąt godzin temu pojawiły się w sieci spekulacje, że Asus rozwiąże ten problem za pomocą zewnętrznego modułu. Dziś wiemy już, że Asus faktycznie nie zamierza zostawić tej sprawy bez ostatecznego rozwiązania.

Redakcja AllThingsD otrzymała potwierdzone informacje na ten temat – potwierdzone, bo bezpośrednio od Asusa. Wiadomo już, że dokładne plany załatwienia sprawy z modułem GPS w Transformer Prime tajwański producent ogłosi 16 kwietnia. Tego dnia rozpocznie się także internetowa rejestracja na stronie Asusa dla wszystkich, którzy będą chcieli skorzystać z tego rozwiązania.

Wciąż jednak nie ma do końca pewności na jakich zasadach to wszystko się odbędzie. Wiadomo jedynie, że dostarczenie posiadaczom Transformera Prime odpowiednich akcesoriów ma zająć ok. 2 tygodni od momentu zarejestrowania się na stronie. Więcej szczegółów dowiemy się już za kilka dni.

Po przeczytaniu tej informacji do głowy przyszła mi mała myśl: potwierdza się fakt, że plotki nie biorą się znikąd i każdej, nawet najbardziej absurdalnej (wydawać by się mogło) informacji, należy dać szansę zaistnienia – kto wie, może akurat okaże się prawdziwa… Jak w tym przypadku – przyznaję, myślałam, że na plotkach się skończy.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona