Potwierdzają się wcześniejsze doniesienia na temat iPada Air 3

Informacje na temat nadchodzących premier zbieramy z przeróżnych źródeł. Najczęściej są to popularne benchmarki oraz agencje certyfikujące (głównie chińska TENAA). Czasami jednak z „pomocą” przychodzą nam producenci akcesoriów, dedykowanych do nowych smartfonów lub tabletów.

Ostatnio mieliśmy do czynienia z tego typu przeciekiem w przypadku Samsunga Galaxy S7. Teraz natomiast przyszedł czas na iPada Air 3. Do sieci przedostały się właśnie dwa zdjęcia, przedstawiające dedykowane etui do najnowszego tabletu Apple. Co ciekawe, rozmieszczenie wszelkich przycisków, portów, głośników i złączy pokrywa się praktycznie w całości z grafiką, którą prezentowaliśmy Wam niespełna tydzień temu.

Także i tym razem wszystko wskazuje na zastosowanie czterech głośników, po jednym w pobliżu każdego narożnika (podobnie jak w iPadzie Pro), złącza Smart Connector, umożliwiającego podpięcie klawiatury oraz (po raz pierwszy) diody doświetlającej LED obok obiektywu aparatu głównego. Spodziewać się też należy, podobnie, jak u poprzednika, 9,7-calowego wyświetlacza.

Pozostała specyfikacja techniczna wciąż pozostaje zagadką. Jednak darujmy sobie wszelkie dywagacje, tylko poczekajmy cierpliwie na kolejne przecieki. A te powinny pojawić się dosłownie na dniach, jeśli wierzyć plotkom, że iPad Air 3 zadebiutuje (już) w marcu.

Źródło: Tablet-News